spot_img

Fashion Week Istanbul için geri sayım başladı

Uluslararası moda takviminde bulunan Fashion Week Istanbul, bu yıl 13-16 Nisan tarihleri aralarında tanıdık olmayan ve Türk moda severlerle buluşacak. İstanbul’un evrensel ve birleştirici yönünden ilham alarak çok sesli bir atmosfer sunacak moda haftası dijital olarak gerçekleşecek. Koleksiyonlar bu kere kısa filmlerle karşımıza çıkarken, kısa filmlere imza atan da başrolde olacak.

30 şov sergilenecek

13-16 Nisan tarihleri aralarında bütün dijital platformlarda marifetli ve farklı içerikler eşliğinde gerçekleşecek Fashion Week Istanbul, hiç bitmesini istemeyeceğiniz uzun, renkli bir film olacak. Moda haftası kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar bütün 30 şovla karşımıza çıkacak.

Ceren Ocak, Çiğdem Akın, Cihan Nacar, Dıce Kayek, Museum Of Fıne Clothıng, Tagg, Lug Von Sıga, Hakaan Yıldırım, Hatice Gökçe, Mehmet Emiroglu, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Mert Erkan, Murat Aytulum, Nedo By Nedret Taciroğlu, Nej, Nihan Peker, Niyazi Erdoğan, Serbest Masur İstanbul, Arzu Kaya, Arzu Süer, Sudietuz, Inkar Beard, Tuba Ergın, Tuvanam, Y Plus, Zeynep Erdogan, Zeynep Tosun ve İstanbul Moda Akademisi New Gen projesi kapsamındaki genç tasarımcılar, modanın görsel sanatla buluştuğu kısa filmlerde koleksiyonlarını sergileyecekler.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here