spot_img

Sezonun saç trendleri çok göze çarpan

İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin tüm negatif etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

Renkler değişiyor

Saç Tasarım ve Kreatif Uzmanı Ali Subaşı, “Baharın gelmesiyle umutlarımız arttı. Yaz aylarını ve plajların sıcak altın rengi kumlarını özledik. Bu sezon tatil planlarıyla birlikte renk trendleri de içimizi ısıtacak. Bu sezon saçlarda sütlü kahve, toprak tonları, sıcak ve soğuk renkler ile harmoni olmuş modeller gün yüzünde olacak.” dedi.

Tüyolar vermeye aralıksız Subaşı, “Tüm dünyayı kasıp kavuran ‘The Queen’s Gambit’ dizisi ile dikkati saçlarına çeken Anya Taylor-Joy, cazibeli ve sıcacık bir görünüm veren bakır-tarçın rengini baştan hafızalara kazıdı. Benzersiz bir model isteyenler için ön bloklarda yapılan sarı rengindeki facelight’lar da bu sezonun modasına damga vuracak.” ifadelerini kullandı.

Kesimler çok marjinal

Platin sarısı gibi renkleri geride bırakan yeni saç trendi, kesim modellerini de etkisi altına aldı. “2020’nin başından beri gördüğümüz lob ve pixie dediğimiz ense boyunda kesilmiş saçlar ile epeyce sık karşılaşacağız. Düzensiz indirimli slay perçemleri, 80’lerin sonunda popüler olan katlı saç boylarını da görmemiz mümkün.” ifadelerini kullanan Saç Tasarım ve Kreatif Uzmanı Erkan Uzelli sözlerine şunları ekledi: “Tabiilik arayanların bu yıl tercihi, yine çok trend olan yıka-çık tarzı modeller ve özgün örgüler olacak.” biçiminde konuştu.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here