spot_img

Sezonun saç trendleri çok dikkat çekici

İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün negatif etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

Renkler değişiyor

Saç Tasarım ve Kreatif Uzmanı Ali Subaşı, “Baharın gelmesiyle umutlarımız arttı. Yaz aylarını ve plajların sıcak altın rengi kumlarını özledik. Bu sezon tatil planlarıyla birlikte renk trendleri de içimizi ısıtacak. Bu sezon saçlarda sütlü kahve, toprak tonları, sıcak ve soğuk renkler ile düzen olmuş modeller gün yüzünde olacak.” dedi.

Tüyolar vermeye devam eden Subaşı, “Bütün dünyayı kasıp kavuran ‘The Queen’s Gambit’ dizisi ile dikkati saçlarına çeken Anya Taylor-Joy, albenili ve gizli bir dış görünüş veren bakır-tarçın rengini yeniden hafızalara kazıdı. Eşsiz bir model isteyenler için ön bloklarda yapılan sarı rengindeki facelight’lar da bu sezonun modasına damga vuracak.” ifadelerini kullandı.

Kesimler çok marjinal

Platin sarısı gibi renkleri geride bırakan yeni saç trendi, kesim modellerini de etkisi altına aldı. “2020’nin başından beri gördüğümüz lob ve pixie dediğimiz ense boyunda indirilmiş saçlar ile epeyce sık karşılaşacağız. Dağınık kesilmiş slay perçemleri, 80’lerin sonunda popüler olan katlı saç boylarını da görmemiz mümkün.” ifadelerini kullanan Saç Tasarım ve Kreatif Uzmanı Erkan Uzelli sözlerine şunları ekledi: “Tabiilik arayanların bu sene tercihi, yeniden çok trend olan yıka-çık tarzı modeller ve eşsiz örgüler olacak.” şeklinde konuştu.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here