spot_img

Tesettür Giyimde Kolaylık

Tesettürlü kadınların kıyafet seçiminde ki en manâlı kıstas rahatlıktır. Kıyafetlerin içerisinde sadece şık olmak değil aynı zamanda gizli olmakta gerekmektedir. Kıyafetlerin bakımlı olması kumaşlarına ve bununla birlikte kalıplarına bağlıdır. Tesettür giyim bu anlamda birçok farklı çeşide sahip olduğu için her insana uyabilecek değin geniş bir yelpazeye sahiptir.

Tesettür giyimde seçtiğiniz her parçayı ayrı olarak alabilecekken ayrı olarak kombin halinde ya da bilhassa takımları da tercih edebilirsiniz. Bilhassa tesettür takımlar refah açısından en fazla tercih edilen parçalardır. Hazırlanmış şekilde iki ya da birkaç parça oldukları için uygulama açısından kolaylık sağlarlerken içerisinde de kendinizi hem gizli keza de şık hissedeceksiniz. Tesettür takımları sadece etek, ceket veya pantolon ceket olarak değil daha öbür şekillerde de değerlendirebilirsiniz. Ahenkli olarak günlük hayatınızda kullanabileceğiniz takımlar kullanabileceğiniz gibi daha kuytu eşofman takımları da kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra kullanabileceğiniz öteki bir gizli giyim ise elbiselerdir.

Tesettür elbise epeyce sıcacık giyilen ve içerisinde fazla kuytu hissedeceğiniz tek parça ürünlerdir. Elbiseler tek parça oldukları için kombinlenirken de giyinince de oldukça gizli hissettirecektir. Yalnızda yapmanız gereken tek şey dürüst bir şal ve pabuç ile elbisenizin bütünlüğünü sağlamaktır.

Tesettür Giyimde Eşofman Kullanımı

Eşofman keza günlük hayatta ayrıca de spor sırasında seçim edilebilecek en bakımlı parçalardır. tek tek alınıp seçim edilebileceği gibi bununla birlikte ekip olarak da tek parça halinde alınarak kullanılabilir. Modamerve’de bulunan eşofmanlar tesettürlü kadınlara özel olarak tasarlanmıştır ve kuşkusuz cisim hatlarını emin etmeyecek dek geniş ve rahatlardır. bununla birlikte daha fazla hareket özgürlüğü sağlaması için kullanıldığı için ise kumaşları daha esnek ve yumuşak dokuludur. Eşofman takımları genelde daha alçak ve üstteki olarak tasarlanmaktadır. Daha Alçak eşofmanlar daha geniş olurken üstteki tarafta seçilen uzun sweat veya hırka tarzı parçalar da kullanılabilir. Uzun parçalar kendinizi daha sıcacık hissetmenizi sağlayacağı için buna yan olarak da daha şık hissetmenize tezgâhtar olacaktır.

Tesettür Giyimde Spor Stil

Spor giyim genellikle jurnal yani sosyal hayatımızda kullandığımız bir tarzdır. Abartılı kıyafetlere kadar daha sade olsa da gerçekte içten parçalar seçildiği vakit keza kendi tarzınızı yansıtmak ayrıca de şık olmanızı temin etmek mümkündür. bu nedenle tesettür giyimde de spor stil da birçok ayrı ürün yer almaktadır. Spor giyimde çoğunlukla daha sade parçalar tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra ise seçilen parçalar içerisinde sıcacık hissettiğiniz kıyafetler olmalıdır. Bu sayede şık olurken aynı zamanda da günlük hayatınızda sizi kısıtlamayacak, konfor alanınızı bozmayacak parçala seçilmelidir.

Tesettür giyim de spor tarzı tercih eden kadınlar ise genellikle sweatler ve t shirtler seçmektedir. Banal ürünlere göre daha geniş, bol ve uzun olan bu parçalar cisim hatlarınızı belirlenmiş etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Çoğunlukla kot ya jean pantolonlarla kombinlenen bu parçaları eğer zevkinize uyarsa etekler ile de kombinleyebilirsiniz. Bu kombinlerinizi kendi tarzınıza rahatça uydurabilmek için spor şallar, ayakkabılar da tercih ederek tamamlayabilirsiniz. Düztaban ayakkabılar ve bilhassa spor olarak tasarlanan ayakkabıları renk ve modele kadar yeğlemek çok daha şık olmanızı sağlayacaktır. Kendi tarzınızı yansıtmak için tesettür giyimde bambaşka birçok çeşitlilik ürün ve kategoride parça bulunmaktadır. Yalnızca ne istediğinizi bilmeniz ve buna tabi olarak kendi zevkinizi yansıtacak ürünler seçmeniz gerekmektedir. Hem rahat bir giyime sahip elde etmek keza de şık elde etmek tesettürlü kadınlar için bundan böyle daha kolay ve daha değişik.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here