spot_img

Fashion Week Istanbul yarın başlıyor

Modanın görsel sanatla buluştuğu 30 kısa filmle karşımıza çıkmaya hazırlanan Fashion Week Istanbul yarın başlıyor. Yayınlanan teaser videosuyla telaşı daha da artıran; #istanbulpiecedtogether mottosu ile İstanbul’un kültürel mozaiğini bütün dünyaya tanıtacak olan moda haftası, 16 Nisan Cuma günü sona erecek.

Dijital olarak takip edilebilecek moda haftası aynı zamanda; Club House ve Instagram canlı yayınlarıyla, dünyaca meşhur influencer’ları ve moda profesyonellerini bir araya getirecek.

Birçok tasarımcı yer alacak

İlk gününde podyumu, New Gen projesi kapsamındaki genç tasarımcıların koleksiyonlarıyla açacak olan Fashion Week Istanbul’da sırasıyla; Mehmet Emiroglu, Ceren Ocak, Niyazi Erdoğan, NEDO by Nedret Taciroğlu, TAGG, LUG VON SIGA ve Dice Kayek koleksiyonları sergilenecek.

Devamındaki günlerde ise; ÇİĞDEM AKIN, Evren Nacar, MUSEUM OF FINE CLOTHING, LUG VON SIGA, Hakaan Şimşek, Hatice Gökçe, AY IŞIĞI ELAİDİ, Meltem Özbek, Mert Erkan, Murat Aytulum, Nej, NİHAN PEKER, Hür Masur İstanbul, ISTEK KAYA, AÇLIK SÜER, sudietuz, RED BEARD, TUBA ERGIN, TUVANAM, Y PLUS by Yakup Biçer, ZEYNEP ERDOGAN, Zeynep Tosun ve İstanbul Moda Akademisi New Gen Karma projesi kapsamındaki genç tasarımcılar Fashion Week Istanbul’daki yerini alacak.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here