spot_img

2021 saçlarda renk yılı olacak

Dünyanın dört bir yanındaki moda haftalarından ilham alarak geliştirilen Essential Looks’un yeni ilkbahar yaz koleksiyonu Royal Glory, 2021’e renk katmaya hazır. Rengin dönüştürücü gücünün kullanıldığı koleksiyonda bu sezon Magical Whimsy, Back to Classics ve Artful Feeling trendleri öne çıkıyor.

Trend 1 – Magical Whimsy

Beklenmedik kontrastlar, mucizevi boyutlar ve çarpıcı siluetlerden oluşan Magical Whimsy trendi; çağdaş bir ruh, havalı sarışın tonlar, kısa, bariz ve heyecanlı kesimlerle vintage şekilleri öne çıkartıyor. Anı yaşayan, defalarca ileriye bakan ve katiyen geriye doğru dönmeyenlerin dünyasına mükemmellik, baskı ve enerji katıyor. Gümüş, leylak ve solgun sarı tonları, pastel leylakların altına yerleştirilmiş yumuşak şeftali tonları, sandre ve küllü renkler bu trende imzasını atıyor.

Trend 2 – Back to Classics

Back to Classics trendi; bugün podyumda gördüğümüz, kökü klasisizmden ve sadelik aşkından, duruş ve modernizmden gelen #newfemininity akımının saçlardaki yansıması… Yumuşak, doğal ve varlıklı çikolatanın ombré tonlarında kesimi mucizevi bir dış görünüş yaratıyor. Trend; aydınlık ve şık saçlarla sade, zahmetsiz lakin rahat, taviz vermeyen bir güveni kucaklıyor. Koyu renkler üzerine şık mop-top görünümler, çağdaş bir dokunuş ile trendin çok yönlülüğünü sergiliyor. Sıcak tonlarla müthiş bir tezat oluşturan soğuk leylak tabakalarına karşı karamel tonlu paneller, ön ve arkadaki tarafta daha zengin ve daha derin çikolata tonları oluşturuyor.

Trend 3 – Artful Feeling

İlham verici görüntüler ve tekniklere adanan Artful Feeling trendi, hayatı her gün baştan keşfedenler için geliştirildi. Tıpatıp bir sanatkâr gibi eşsiz bir tarzı olan, rüya gibi görünmeyen bir ruh içeren trend, ayrıntılarıyla kişiye özel ve kişinin kendini ifade etme tarzına odaklanıyor. Saçlarda, kırmızı, altın sarısı ve bej tonlarında yumuşak bir şekilde değişen bukleler ve hacim, trendin karakterini yansıtıyor. ara sıra bakırları, pembe kırmızılar ve morlarla harmanlayan Artful Feeling, renk anlatımını vurgulamak için doku duygusal veren kıvrımlı bölümlerle heyecanlandırıcı bir tarz ortaya koyuyor.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here