spot_img

2021 saçlarda renk yılı olacak

Dünyanın dört bir yandaki moda haftalarından ilham alarak geliştirilen Essential Looks’un yeni ilkbahar yaz koleksiyonu Royal Glory, 2021’e renk katmaya hazır. Rengin dönüştürücü gücünün kullanıldığı koleksiyonda bu sezon Magical Whimsy, Back to Classics ve Artful Feeling trendleri öne çıkıyor.

Trend 1 – Magical Whimsy

Umulmadık kontrastlar, doğaüstü boyutlar ve çarpıcı siluetlerden oluşan Magical Whimsy trendi; çağdaş bir ruh, havalı sarışın tonlar, kısa, keskin ve heyecanlı kesimlerle vintage şekilleri öne çıkartıyor. Anı yaşamış, defalarca ileriye bakan ve asla geriye dönmeyenlerin dünyasına kusursuzluk, baskı ve enerji katıyor. Gümüş, leylak ve solgun sarı tonları, pastel leylakların altına yerleştirilmiş yumuşak şeftali tonları, sandre ve küllü renkler bu trende imzasını atıyor.

Trend 2 – Back to Classics

Back to Classics trendi; bugün podyumda gördüğümüz, kökü klasisizmden ve sadelik aşkından, duruş ve modernizmden gelen #newfemininity akımının saçlardaki yansıması… Yumuşak, doğal ve varlıklı çikolatanın ombré tonlarında kesimi olağanüstü bir dış görünüş yaratıyor. Trend; parlak ve şık saçlarla sade, zahmetsiz lakin dar, taviz vermeyen bir güveni kucaklıyor. Koyu renkler üzerine şık mop-top görünümler, modern bir dokunuş ile trendin fazla yönlülüğünü sergiliyor. Sıcak tonlarla müthiş bir tezat yaratıcı soğuk leylak tabakalarına aleyhinde karamel tonlu paneller, ön ve arkadaki tarafta daha varlıklı ve daha derin çikolata tonları oluşturuyor.

Trend 3 – Artful Feeling

İlham verici görüntüler ve tekniklere adanan Artful Feeling trendi, hayatı her gün bitmiş keşfedenler için geliştirildi. Tıpkı bir artist gibi eşsiz bir tarzı olan, rüya gibi soyut bir ruh taşıyan trend, iyice kişisel ve kişinin kendini açıklama etme tarzına odaklanıyor. Saçlarda, kırmızı, altın sarısı ve bej tonlarında yumuşak bir şekilde değişen bukleler ve hacim, trendin karakterini yansıtıyor. zaman zaman bakırları, pembe kırmızılar ve morlarla harmanlayan Artful Feeling, renk anlatımını vurgulamak için doku şehvetli veren kıvrımlı bölümlerle heyecanlandırıcı bir tarz ortaya koyuyor.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here