spot_img

Sivilceler İçin Limon Maskesi Tarifleri

Sivilceler için limon maskesi tarifleri; Limon ile yapabileceğiniz maskeleri aşağı açıklayarak listeledik.  Sivilce tedavisi için evde hazırlayabileceğiniz Limon maskesi tarifleri Kadinay.Net farkı ile sizlerle. Sivilceler İçin Limon Maskesi Tarifleri.. Sivilceler için kurutucu özelliği olan limon maskeleri cilde epeyce faydalıdır. Limonun içerisinde asit bulunur. Bu asit kurutucu etkisi ile sivilcelerin gitgide kuruyarak düşmesini sağlar.  Sivilceler için Limon Suyu  1 çorba kaşığı limon suyu2 çorba kaşığı bal Limon suyu ve balı birbirine karıştırarak ocağın üzerine koyun.Ocakta bir süre kaynattıktan sonradan ateşten alın.Ilık ayla gelince cildinize sürün.15 dakika beklettikten sonradan cildinizi temizleyin.10 gün içinde her gün yapacağınız bu maske ile sivilceleriniz kuruyacaktır.  
Limon Ve Yoğurtlu Sivilce Maskesi 5 damla limon suyu1 çorba kaşığı eksik yağlı yoğurt Yoğurdun üstüne 5 damla limon damlatın.Cildinize özen göstererek sürün.Sivilcelerin patlamaması için sert hareketlerden kaçının.15 dakika beklettikten sonradan cildinizi yıkayabilirsiniz.haftada 2 kere uygulamak deri üstünde onarıcı ve sivilceleri yok edici bir tesir yapacaktır.  
Sivilcelere Limon sulu Çözüm 1 nehir kaşığı limon suyu1 yumurta akı Yumurtayı kırdıktan daha sonra akını ayırın.Yumurta akının üstüne limon suyunu ek edin.Cildinize sürdükten sonradan 20 dakika bekletin ve durulayın.Haftada 2 defa uygulayabilirsiniz.  
Limon Maskesi 1 nehir kaşığı limon suyu1 dere kaşığı kil1 çay kaşığı aspirin tozu Malzemeleri karıştırarak deri üzerinde sivilcelerin olduğu bölgelere sürün.Maske seri bir şekilde kurumaya başlayacaktır.Cildinizde 10 dakika beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.Haftada bir kere kullanımı uygundur.  
Sivilceler için Limon Maskesi 1 adet soğanYarım limon suyu 1 adet soğan kabukları soyulduktan sonra püre haline getirilir.Yarım limon suyu diğer bir kabın içerisine sıkıldıktan sonra soğan püresinin içine ilave edilir.Karışım cilde sürülür.Ciltte artı bekletilmemesi uygundur.Hemen kuruduktan daha sonra yıkayın.Soğan ve limon suyu bir araya geldiğinde pozitif brülör olabilir.Bu maskeyi fazla sık kullanmak sakıncalıdır.Haftada bir kere kullanılabilir.  

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here