spot_img

2011 Evlilik Öncesi Hazırlık

Evlenmek öncesi gelinlerimizde oldukça heycan olmaktadır. Evliliğe an be an yaklaşırken, nasıl yapacağınızı, hata yaparmıyım, ne bilmeliyim, nasıl bir hazırlık yapacağım tasasında kalmamanız için, kadinay.net Bu hoş paylaşımı Evliliğe Adım atacak çiftler için paylaştır..

İnsanlar Izdivaç hayatın en kayda değer değişikliklerinden biridir. Peki evlenmeye kendinizi hazır hissettiğinize emin misiniz? Evlenecek olan bayanlarımıza bir takım tavsiyelerimiz var…
Ilk Olarak Ilk Olarak anne baba edinmek üzere büyüklerin nasihatlerine kulak verilmeli, tecrübelerinden istifade edilmeli. Kimse yalnızca âşık olduğu için evlenmemeli.
Karşısındakinin eğitim, kültür ve aile gibi yönleriyle de yerinde olup olmadığını araştırmalı. Bu gerçekleri kenara bırakıp zengin, güzel veya dinç diye evlenirse ahenksizlik olur.
Acele karar verip evlenilmemeli. Etraftan gelen uyarılara dikkat edilmeli. Daha ağırbaşlı düşünüp kendine vakit bırakmalı. Realist olunmalı. Birbirini daha iyi tanımak için aile ve dost çevresinde bir arada olunmalı.

Merak Edilenler

Önceki İçerikEvliliğin Kuytu Kriterleri
Sonraki İçerik2014 Estetik Modası

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here