spot_img

Makyaj İpuçları 2 Dakikada Makyaj

Sabahın saat 7’sinde ben yataktan başımı kaldıramazken durakta saçı başı sürükleyici, full makyaj otobüs bekleyen siz sevgili kadınlar! Sizi ayakta alkışlıyoruz, mükemmelsiniz.. Makyaj elbetteki bir sanat, ola ki bir kabiliyet. Fakat bu şart artık rutin halini aldığından, minik ipuçları ile kısa zamanda bir meslek çıkarabilirsiniz. Gün içinde bezginlik yaratmayacak daimi, kısa ve hoş bir makyaj için birkaç anahtar sözcük size tatmin edici olacaktır. Araştırmalarımız neticesinde manâlı noktaları bulup aşağıdaki makalemizde sunmak istedik. Konumuzun başlığında da anlaşıldığı gibi İki dakikada makyaj yani kısa surede nasıl güzel olunur gibi düşünüp tarifimizi iyi okumalısınız. Bayan ve Bayan hayatını ilgilendiren herşeyi siz kıymetli okurlarımıza sunuyoruz. Www.Kadinay.net Gururla Sunar.. 1. Fondöten Eğer fondöten kullanıyorsanız gündüzleri kozmetik sünger ile saf bir miktarda uygulayabilirsiniz. Gece ise miktarı birazcık daha artırmak gerekebilir.
2. Kapatıcı Ya Da koyu göz altı çevreleri, lekeler, kırmızı lekeler, ya da bozuk kılcal damarlar gibi problemleriniz var ise kapatıcı kullanarak bu durumun önüne geçebilirsiniz. İnce bir fırça kullanırsanız eğer bu en kolay yoldur.
3. Pudra Pudra tekrar tekrar fondötenden daha pratiktir çünkü daha kısa zamanda uygulanabilir. Büyük bir pudra fırçası ile saydam bir bitiriş yerine getirmek istiyorsanız, uygulamayı yüzünüze nezaketle yapın. Sünger ya da puf sizi yavaşlatır.
4. Gözler Tek bir renk kullanarak, nötr, yani doğal bir tonda tüm göz çevrenizin makyajını tamamlayabilirsiniz. Kaşlarınızı kesinlikle unutmayın. uygulayın, ardından rimel.
5. Dudaklar Ilk Olarak rujunuzu renk seçimini yaparken yüzünüz ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. E vitamini içeren bir ürün kullanmanızı nasihat ediyoruz. Bir kat uygulayın ve parlaklık sizin seçiminize kalmış.
6. Allık Gün her tarafında hafif ve az bir tonda uygulamanız tatmin edici olacaktır. Gece ise daha yoğun ve renkli şekilde uygulayabilirsiniz.
7. Bitiş Son adımı tamamladığınızda yüzünüze tazeliğini daha uzun vakit koruması adına koruyucu sprey uygulayabilirsiniz. Bu başvuru hoş başlayan bir günün düş kırıklığıyla sona erme ihtimalini en üye indirecektir.
İpucu: Sürekli fırça yenilemeyin ve fırçalarınızı her zaman temizleyin. Alkollü bir bez ile rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Doğal kıl ile yapılmış fırçaları haftada asgari bir kez şampuanlamalı ve durumunu denetleme etmelisiniz.  

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here