spot_img

Cildin yeni güzellik sırrı: Altın Sabun

Yüzyıllardır layık kaybetmeksizin hayatımızda var olan, doğanın hatasız elementi altın sağlıklı yaşamda da kullanılmaya başlandı. Altının çok eksik aşina tedavi edici, tekrar yapılandırıcı ve hücresel yenileyici özelliklerine sahip olması sebebiyle güzellik ve bakımına siklet verenlerin yeni sırrı olarak karşımıza çıkıyor. Altın maskesi bir süredir hayatımızdayken şimdi altının kullanıldığı bambaşka bir ürün var: Altın Sabun

Altın Sabun nedir

Altın sabun sizi özel kılmak için meyve gliserinli özel formül bazında paha biçilmez çiçek yağlarından oluşan kompleksler, 24 akort kozmetik altın ve kök hücresi eklenerek zenginleştirilmiş % 100 el yapımı özel bir sabundur.

Dermatolojik testleri yapılmış ve milletlerarası otoritelerce onaylanmış olan 24 ayar kozmetik altın; deri parlaklığı, güzelliği ve albenisi açısından oldukça etkili bir kozmetik mahsul niteliği taşımaktadır. Sabunun içerdiği bu altın, değerli komplekslerin etkilerini seri bir şekilde cildinize aktarır. Cildi aydınlatır, kırışıklıkları ve ince çizgileri kayda değer ölçüde iyileştirir. Sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir. Ciltte kimyasalların niçin olduğu hasarları manâlı ölçüde onarır. Tahriş olmuş cildi sakinleştirmede ve yatıştırmada etkili olan ultra rafine bir üründür. Kronik yaşlanmayla savaşır, cildin yenilenme potansiyelini artırır.

Altın Sabunun cildiniz üzerindeki etkileri

Toprak ne verdiyse diyerek çıktığımız tabiilik yolculuğunda şahane bir mahsul yarattık. Yıllardan Beri altını yalnızca ziynet eşyası olarak taşıyan insanın 4000 sene öncesinde bunu güzelliği için kullandığı gerçeğinden yola çıktık ve Kloepatra’ nın çekicilik sırrını daha kullanılabilir, daha özgün bir şekilde yorumladık ve olağanüstü bir mahsul elde ettik. Hiçbir kimyasal kullanılmadan doğal yağlar, kök gözenekli olan ve meyve gliserini kullandığımız sabunu kozmetik altın ile zenginleştirdik. Altın Sabun anti-aging, kırışıklık giderme, cilt yakma için bir sabun. Özenle üstünde çalıştığımız bu ürünümüz kullanıcılarının bir numaralı favorisi oluyor. Ve dünyanın her tarafında yoğun alaka görüyor. Ürettiğimiz altın sabunumuz dünyada ilk ve tek kök gözenekli olan sabun olma özelliğini taşımaktadır. Altın cildiniz kadar emilmekte ve hücre yenilemesinde faal rol almaktadır. İçeriğinde İsviçre patentli elma kök hücresi vardır. Cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği tazeliğini geri kazandırdığı tanıdık altın sabunun faydaları saymakla bitmiyor. Çok Iyi bir iletken olan ve cilde temas ettiğinde kan dolaşımını arttıran altın sabun, deri hücrelerinin ömrünü korur, canlılığını artırır, kronolojik yaşlanma ile uğraş eder.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here