spot_img

Dünya’da bir birincil: Covid-19 güvenilirlik sertifikasına sahip estetik merkezi: Vanity Estetik

2016 yılında Op.Dr. Güray Yeşiladalı ve iki çocukluk arkadaşı kadar kurulan Vanity Estetik, Temos Covid-19 Güvenilirlik sertifikası için gerekli olan 100’e yakın kriteri başarıyla geçerek Türkiye’de ve aynı zamanda Dünya’da Covid-19 Güvenilirlik sertifikası almaya adalet şampiyon birincil Estetik merkezi unvanına sahip olmuş oldu.

Dünya’da ilk oldu

Almanya’da 2010 yılında kurulan TEMOS, afiyet alanında hizmet veren kuruluşlara tıbbi ve hizmet kalite alanında kendilerini geliştirme fırsatı sunan bir akreditasyon şirketidir. Dünya genelinde 13 ülkede ofisi bulunan TEMOS, pandemi ile birlikte afiyet sektöründe Covid-19 önlemleri alarak kendilerini ilerletmek isteyen hastaneler için koronavirüs tedbirleri zarfında 8.sertifikasyon programı olan Covid-19 Güvenilirlik sertifikası vermeye başladı. Türkiye’de toplam 8 işyeri TEMOS’un sertifika programına katılmış olmakla birlikte Covid-19 Güvenilirlik sertifikasına toplamda 6 özel hastane sahip olurken Vanity Estetik’te bu sertifikayı alarak Türkiye ve Dünya’da bölge ilk ”estetik merkezi” oldu.

Misyonu; sıcaklığı, güveni ve alanında uzman ekibi ile ulaşılabilir lüks seviyesinde estetik ve güzellik çözümlerini, yüksek tecrübe ve memnuniyet ile hastalarıyla buluşturmak olan Vanity, TEMOS covid-19 Güvenilirlik sertifikasını alan birincil estetik merkezi olarak, bunu bir kez daha göstermiş oldu.

“Hastalarımızın güvenini belgeledik”

Vanity Estetik kurucusu ve birçok uluslararası prestijli sertifikaya sahip olan Op. Dr. Güray Yeşiladalı, süreçleri başarıyla tamamladıkları için çok mutlu olduğunu ve bu zorlu pandemi döneminde her şeyden önce hastalarının sağlığını düşündükleri için gereken önlemleri sürecin en başından beri aldıklarını belirtti. Dışarıdan özerk bir kurum kadar isteyerek bir denetime natürel tutulduklarını ve bu süreç sonunda 100’e yakın kriteri başarıyla tamamlayarak sertifika almaya adalet kazanan Dünya’da ilk estetik hastane oldukları için çok gururlu olduğunu iletti.

Vanity Estetik olarak aldıkları sertifika süreci sonrasında TEMOS’un kendilerine yaptıkları geri bildirimlerin de paha biçilmez olduğunu, daha fazla hasta memnuniyeti ve güvenilirliği için gereken önlemleri almaya devam edeceklerini belirtti. Türkiye’nin estetik turizminde çok önemli bir konumda olduğunu ve pandemi döneminde de Covid-19 ile ilgili önlemleri alarak bütün dünyadan hasta ağırlamaya devam ettiklerini söyleyen Dr. Güray Yeşiladalı, “Hastalarımızın bize olan güvenini belgelendirmek ve bizi yeğlemek isteyen hastalarımızın da gönül rahatlığı ile bizlerle iletişimde olmasını istedik.” ifadelerini kullandı.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here