spot_img

2021 dekorasyon trendleri: Konfor ve Yaratıcılık

yılbaşı hayallerimizi yapmak için hoş bir başlangıç. Değişime evimizden başlayabiliriz. 2021 için trend tahminleri ve stilleri de ortaya çıkmaya başladı. Dolayısıyla evinizi ya da çalışma ortamınızı daha şık ülkü getirmek için bu trendleri ve dekorasyon fikirlerini baz alabilirsiniz. 2021 yılında işlevsellik ön plana çıkacak ve bir takım alışkanlıklarımız yerini ayrı trendlere bırakacak gibi görünüyor.

Son yıllarda, ev dekorasyonu söz konusu olduğunda çoğu tarz trend oldu, oysa çoğu zaman tek istediğimizin, huzurlu ve kuytu hissettiren bir ortam. Yaşadığımız mekanı konforlu ve cazibeli kılmak için sizi yansıtan stili bulmak o kadar da zor yok. böylece 2021 konut dekorasyonu, her odasında önceliği sizin konforunuza veren fakat estetikten de imtiyaz vermeyen yeniliklere kapılarını açıyor.

Doğallığı evinize taşıyın

Yeni yılda, içerisinde dar hissedeceğiniz, sade, düz ve yalın çizgilere sahip stiller ön planda olacak. Ahşabın, mermerin, denizin doğallığı evinize geliyor. Deniz vurgusu yapan mavi tonlarının yanı sıra, krem ve pastel renklerin hakim olacağı 2021, size atıl bir ortam ve yenilenme fırsatı sunuyor.

Belirgin hatların çekiciliği hayat alanlarınızda

Doğallığın yanı sıra, geometrik şekiller vazgeçilmez parçalar haline gelecek. Dikdörtgen, kare gibi keskin mobilyalar ve yuvarlak objeler dekorasyon modasının temelini oluşturuyor. Hem, dairesel hatlı mobilyalar, aynalar veya geometrik şekillere sahip objeler evinize sofistike bir hava katacak.

Metalin ışıltısı devam ediyor

2021 yılında gösterişli metal ayrıntı da popülaritesini koruyacak. Rose metal ve altın ışıltısını birçok tasarımda ve bütünleyici ürünlerde görmeye devam edeceğiz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here