spot_img

Sofia Vergara güzellik sırlarını paylaştı

48 yaşındaki dünyaca ünlü Kolombiyalı oyuncu Sofia Vergara, sağlıklı hayat, bakım ve alımlılık sırlarını paylaştı.

İşte Vergara’nın çekicilik sırları.

Yaş aldıkça daha sadeleşiyorum

Önceden maskeler kullanır ve yüzümü fırçalardım. Kozmetiğe de bayılırdım. Ama yaş aldıkça daha sadeleşiyorum. Cildim, artı ürün kullandığımda tepki veriyor. Aşırıya kaçmadan C vitamini kullanıyorum. Yüzüm için değil ama boynum ve dekoltem için birçok ürünü hâlâ deniyorum.

Her gece yatmadan önce sert bir süngerle makyajımı çıkarırım ve süngeri her hafta yenilerim. Hafif sabunlar kullanıyorum. Onun dışarıda retinol ve nemlendirici uyguluyorum. Geceleri yüzümü yıkadıktan sonradan kalendula yağı sürüyorum. Cildimi yatıştırıyor. Gün içindeyse çalıştığım için yağ kullanamıyorum. Ama her daim güneş kremi uyguluyorum.

Fazla fazla sebze tüketiyorum. Yeşil çay içiyorum ve yaban mersini yiyorum. Geceleri de papatya çayıma bir kaşık toz kolajen ekliyorum. bolca da su içiyorum.

Bana sadece beni iyi gösterecek renkler kullanmamı, bu nedenle modanın kurbanı olmayacağımı söylediler. bu nedenle 40 sene her tarafında hep benzer makyajı yaptım. Kahverengi, altın ve bronzlarla aram iyidir. Gri ve pembelerleyse böylece hoş görünmem.

Benim saçım yağlı ve gün sonunda tamamen pörsüyor. Ama böylece kırılmıyor ve dinç kalıyor. Fazla artı mahsul kullanmıyorum çünkü saçım iyi durumda.

Mesleğinizden hoşgörü alın

Spora bayılmıyorum ama yapıyorum. Mesleğim için ve dinç kalabilmek namına yapıyorum. Önem uyandırmak fiilen de vücudumda bir değişime yol açtı. Bu alıştırma beni sıkılaştırıyor. Pilates ve spinning yaptım ve diğer birçok çalışma de denedim.

Çoğu sene çalıştıktan sonra, en asistan şeyin mesleğinizden tadını çıkarmak olduğunu keşfettim. Çünkü hiçbir şey sürekli problem yaratan ve enerjinizi emen insanlarla benzer ortamda bulunmaya değmiyor. Kariyerimin başlarında neler yapmam gerekiyorsa onları yapıyordum ama artık böyle bir zorunluluğum bulunmuyor. Eğer dehşet zamanlar geçireceksem, kendimi feda etmemin bir anlamı yok. Açıklanmış bir başarıya ulaştığınız vakit böyle kararlar alabiliyor elde etmek, fiilen iyi bir şey.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here