spot_img

Yazın alımlılık trendi: Dudak renklendirme

Yazın en popüler alımlılık trendinin kalıcı dudak renklendirme olduğunu ifade eden Çekicilik Koçu Aylin Çetinkaya, doğal renklerle yapılan uygulamalar sonrasında ruj kullanmaya gerek olmadığını belirtti.

Bu yaz dudak renklendirmenin epeyce fazla seçim edildiğini dile getiren Çetinkaya, dudak renklendirmenin kansız görünen dudaklar için daimi ve doğal bir çözüm olduğunu söyledi. Ayrıca, dudak hatlarının zamanla inceldiğini ve daha minik gözükebildiğini gösteren Çetinkaya, renklendirme işleminin burada da uygulanabildiğini söyledi.

İki yıla kadar daimi olabiliyor

Kalıcı dudak renklendirme işlemi bir uçtan bir uca dudaklardaki renk eşitsizliklerini giderirken, dudağa daha canlı bir görünüş kazandırılıyor. Doğal renklerde yapılan uygulamalar ardından çoğu zaman jurnal hayatta dudak boyası kullanmaya lüzum kalmadan yalnızca nemlendirici kullanarak canlı ve aydınlık dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudakları kansız görünen, dudak çerçeve hatları uçuk ve yarı sebeplerle kaybolmuş kadınlar bu uygulamadan yararlanabilir. Ağrısız ve ağrısız olarak tamamlanan bu işlemin iki yıla değin kalıcılık süresi var. Kişiler isterlerse bu süre dolmadan da işlemi tekrar edebiliyor. Genelde 30 -45 yaş arası kadınların sıklıkla seçim ettiği dudak renklendirme işlemi dudakları ile ilgili bu şikayetleri bulunan 18 yaş üzerindeki tüm kadınlara uygulanabilmektedir.

Dudak renklendirme kalıcı bir işlem olduğu için doğal renklerin seçilmesine özen gösteriyoruz. Biz operasyon öncesinde kişiye en uygun renk ve tasarımı belirliyoruz, eğer kişinin beklentisi bizim belirlediğimiz sınırların çok dışarıda ise bu kişilere işlem yapmamayı seçim ediyoruz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here