spot_img

Alicia Keys kendi alımlılık markasını çıkarıyor

Son dönemin en büyük trendlerinden biri olan ‘güzellik markası’ akımına dünyaca meşhur şarkıcı Alicia Keys de katılıyor. Şarkıcı, markası için kozmetik şirketi Elf Beauty ile işbirliği içinde olacağını açıkladı. 2021’de piyasaya çıkacak olan markanın adı ise hemen şimdi belli değil.

“Güzelliğe yeni bir kasıt”

Elf yaptığı duyuruda, “Keys’in kişisel cilt bakımı yolculuğunun ve dünyaya ışık getirme tutkusunun irtifa noktası olan bu yeni yaşam biçimi çekicilik markası, Alicia’nın iç çekicilik, sıhhat ve temas hakkındaki sohbetleri daha da keşfetmesini sağlayacak” dedi. “Kapsayıcı bir bakış açısı, otantik bir ses ve cildi seven, dermatologlar göre geliştirilmiş, zulümden arındırılmış ürünlerle marka, jurnal yaşamımızda ritüeli onurlandırarak ve her alanda niyeti uygulayarak güzelliğe yeni bir amaç getirmeyi hedefliyor.” ifadelerine yer verdi.

Keys, Here albümünün kapağında kozmetik kullanmamasından esinlenerek makyajsız ışık halkası geleceğini duyurdu ve 2016 yılında manşetlere çıktı. O zamandan beri kırmızı halıda ya en ince ayrıntısına kadar makyajsız veya minimal makyajla daima yürüdü ve kusursuz cildi çoğu zaman tam makyaj görünüşünü gölgede bıraktı.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here