spot_img

Ameliyatsız Basur Tedavisi

Ameliyatsız basur tedavisi doğru herhangi bir ağrı, sızı, yanma ya da ameliyat sonrası büyüyen semptomlara maruz kalmadan 15 dakika içerisinde kurtulabilirsiniz. Geleneksel hemoroid ameliyatından çekinen bireyler için adeta umut kapısı olan bu yöntem, hastalıktan kesin olarak kurtulmanıza olasılık sağlar. Sizde MDK yöntemi ile eski sağlığınıza dakikalar içerisinde kavuşabilirsiniz…

Ameliyatsız Basur Tedavisi

Mayasıl, aslında rektumun anal sfinkterinin içinde ve mukoza zarının altında (iç hemoroid) veya anal sfinkterin açık havada ve anal deri yüzeyinin aşağı (dış mayasıl) meydana gelen venöz basınçta kalıcı bir artışa bağlı anormal şekilde genişlemiş damarlardır. Genç ya da ihtiyar neredeyse birçok bireyde ansızın ortaya çıkabilen bu rahatsızlık, farklı alanlara yönlendirilmiş tedavi yöntemleriyle denetim altına alınabilse de her yerde oluşum gösterebilir veya günlük hayatı kayda değer ölçüde etkileyen semptomlara yol açabilir. Neyse oysa MDK yöntemi baştan sona hemoroid hastaları bu sancılı durumdan yalnızca 15 dakika içerisinde kurtulabiliyor. MDK yöntemi, lazer ve radyofrekans kullanılarak hemoroidli bölgenin kesin olarak değil edilmesini sağlıyor. Basur hastalarına umut olan ameliyatsız basur tedavisi, bitkisel ilaçlar ya da diğer çare yöntemlerinden istenilen sonucu alamayan hastaların sıklıkla tercih ettiği yöntemlerin başında gelmektedir. Ayrıca hafif semptomlu ayrıca de şiddetli belirtilere sahip hemeoroid hastalarında uygulanabilen bu yöntem, bilhassa şiddetli sancı, tahriş ve hastalık veren büyük hemoroid dokularına uygulanmaktadır. Son derece kolay ve kolay geçen bu tedavi yöntemi, hemoroidli bölgeye lazer ya da radyofrekans yöntemi uygulanarak hastalıktan kurtulmanıza muavin olmaktadır. Ameliyatsız basur tedavisinin en büyük avantajlarından biri de operasyon esnasında hemoroidli bölgede hiç bir kesi ya da cerrahi operasyon yapılmamasıdır. Böylelikle basur şikayeti olan kişiler tedavi ardından jurnal yaşamına çabucak devam edebilir, herhangi bir kanama veya sancı durumları yaşamadan hastalığı zahmetsizce atlatabilir.

Sancı Değil, Sancı Değil!

Alışılmış hemoroid ameliyatlarında yaşanan kanama, sızı, sancı, yanma ya da enfeksiyon gibi durumlar çoğu hastanın gözünü korkutsa da ameliyatsız hemoroid tedavisiyle bütün bu olumsuzlukları unutabilirsiniz. Çünkü, ameliyatsız hemoroid tedavisi herhangi bir kesi işlemi gerçekleştirilmeden, hastalıklı bölgeye lazer, radyofrekans ya da her ikisinin kombinasyonunun uygulanarak yoklama altına alınmasını içermektedir. Yani, ameliyatsız mayasıl tedavisi ile bu hastalıktan 15 dakika içerisinde kurtulmanıza ve olağan tedavi veya ameliyatlarda yaşanan olumsuz faktörleri ortadan kaldırmanıza ihtimal sağlar.

Hemoroid Türleri Neler?

İç hemoroidler genel olarak gözle görülür bir yumru ya da ağrıya neden olmaz, ancak kanayabilir. İç mayasıl kaynaklı kanama, tipik olarak bağırsak hareketleri ile ortaya çıkar ve kanlı dışkı ya da tuvalet kağıdına bulaşabilir. Kan, klozet içindeki suyu kırmızıya çevirebilir. bununla beraber, kan miktarı çoğunlukla azdır ve hemoroidler nadiren önemli kan kaybına veya anemiye yol açar. Dış mayasıl , anüste bir yumru oluşturur. Bir kan pıhtısı oluşursa (tromboze dış hemoroid olarak adlandırılır), yumru daha büyük ışık halkası kazanç ve tromboze olmayan bir hemoroide göre daha ağrılı ve daha şişmiştir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here