spot_img

Kalıcı dudak renklendirme

Gerginlik, ağır tedaviler, bir takım hastalıklar ve ilaçlar deri bozuklukları ve pigmentasyon kayıpları gibi sonuçlara niçin olabiliyor Bu gibi durumlarda yeni teknikler ve uygulamaların hayata geçtiğini söyleyen alımlılık uzmanları, yüzde yüz kalıcı olmasa da yıllar boyu süreklilik sağlanabilecek çözümler bulmanın muhtemel hale geldiğini belirtiyor.

Daimi dudak renklendirme işlemi

Bitik ve beyaz dudaklar, hiperpigmentasyon yani pigmentasyon problemi yaşayanlar, vitiligo hastası olanlar, albinizim gibi allah vergisi gelen pigmentasyon problemlerine çözüm üretilebiliyor. Güzellik Koçu Sinan İslam Yılmaz, bu stil problem yaşayanlar için, hem şekil bozukluklarını tamir etmek namına, hem de kayıp dudak pigmentasyonuna rağmen, kalıcı dudak renklendirme işleminin günümüz koşullarında en iyi çözüm yolu olduğunu söyledi.

Yılmaz daimi dudak renklendirme ile ilgili, “Dudak renklendirme işlemi sadece danışanlarımızın aralıksız renkli görünümüne sahip dudaklar istemesi için yapılan bir işlem yok. Çekicilik sektöründeki çıkan her icat, mutlaka ihtiyaca dayalı bir şekilde yaratılıyor. Yani çekicilik kaygısı dışında, yer alan teknikleri çözüm üretebilmek için kullanmamız gerekiyor. Ben daimi makyaj uzmanı olarak danışanlarımın yüzünde mutlaka kusur ararım. Çünkü hedef eksikleri bulup bunu en iyi ülkü getirmek. Keza kişiyi sevindirmek keza de bir problem varsa bu durumu ortadan uyandırmak bence inanılmaz bir şey. Değişik sebeplerle dudaklarında pigmentasyon ya da asimetri gibi problem yaşamış kişiler mutlaka bu opsiyonu değerlendirmeli. Alımlılık sektöründen en fazla da bu şekilde yararlanılması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here