spot_img

Bilmeniz gereken 5 kolay ilişki gerçeği

İlişkilerle ilgili söylenen her şey bir anlamıyla içten bir anlamıyla yanlış olabilir. Genel kalıpların herkese uyması mümkün değildir. Çünkü her bayan ve her erkeğin kimyası farklıdır. Fakat bazı basit gerçekler var ama bunlara uyarı ederek, daha mutlu ve daha huzurlu bir birlikteliğin kapılarını aralayabilirsiniz.

Arzu

Tüm ilişkiler şahane bir heyecanla başlar. Ancak devamı için başka duygulara da gereklilik vardır. Mesela, yanındayken hissettiğiniz ya da hissedemediğiniz güven ve huzur duygusal gibi. Zinde bir ilişki için birbirinize güvenebilmeniz tutkudan çok daha önemlidir.

Iki Taraflı noktalar

Her insanın kendi ilgi alanları ve hobileri vardır. Siz konsere gitmeyi, o yüzmeyi daha fazla sevebilir. Karşılıklı hobi ve ilgi alanlarınızın olmayışı konuşacak hiçbir şeyinizin kalmayacağını ve mutsuz olacağınız göstermez. Tersine, farklılıklar sizi eşinizin gözünde daha çekici kılacaktır.

tartışmak

Katiyen tartışmayan halk sadece umursamaz olanlardır. Problemi yokmuş gibi görünen bir ilişki dağılmaya mahkûmdur. Kesinlikle kötü sözler söyleme ve şiddetten bahsetmiyoruz. Ama ilişkide küçük kavgalar sizi endişelendirmemelidir. Bu herkesin başına gelir ve çiftlerin birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlar.

Aile ve arkadaşlar

Eşinizin ailenizi ve arkadaşlarınızı kayıtsız şartsız bir şekilde sevmesini beklemeyin. aynı zamanda siz de eşinizin ailesine hayran edinmek zorunda değilsiniz. İlişkilerde ahali yalnızca birbirlerini seçerler, ailelerini yok. Buradaki kayda değer nokta dürüst bir iletişim kurmayı başarmaktır. Beklenti ve sınırlarınızı ailelere iletebilmeniz tatmin edici olacaktır.

Bireysel zamanlar

Mutlu çiftlerin kesintisiz bir arada olmaları bir yanılsamadan ibarettir. Er yada geç cümbür cemaat kendi kişisel alanlarının olmasını bekler. Ahenkli birlikteliklerde taraflar birbirlerini anlar ve kişisel zamanlar verirler. Bazen ahali kendi zamanlarında istirahat etmek isteyebilirler. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Aksine, duyguları korumayı ve ilişkiye yeni bir bitik katmasını sağlar.

özel içeriğidir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here