spot_img

Bodrum’da 7 taksi ile izdivaç teklifi

Bodrum’da belediyede görevli 26 yaşındaki Zabıta Memuru Mehmet Batı (26), 2 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Aysun Şahan’a, Gümbet mahallesinde yaptığı sürpriz izdivaç teklifi ile haber oldu. Olur Ya misal olur diyelim, böyle güzel anlar paylaştıkça çoğalsın dileğimizi sunalım ve o an nasıl yaşanmış ona geçelim…

evlenme teklifi

7 taksi ile önerge

7 taksiyi evlenme teklifi oluşturacağı meydana getiren Mehmet, araçların ön camına ‘Benimle ömür boyu mutlu olmaya var mısın? Seni seviyorum’ yazısı hazırlattı. Yürüyüş yapan iki sevgili, meydana geldiklerinde taksilerin kornaları ansızın çalmaya başladı. Ne olduğunu anlayamayan Aysun, taksilerin ön camlarını okuyunca ayrıca şaşkınlık hem de mutluluğu bir arada yaşadı.

evlilik teklifi

Peşinde havai fişekli anma

Aysu, Mehmet’e “Evet!” dediği anda meydanda havai fişekler patlamaya başladı ve meşaleler yakıldı.

Aysun, bu hoş anın şokunu üzerinden attığında mutluluğunu şu cümlelerle dile getirdi: “Mehmet ile sık sık yaptığımız gibi yürüyüşe çıkmıştık, hava fazla güzeldi. Gümbet sahile geldiğimizde ast yandan dizilen taksileri görünce bir tuhaflık olduğunu anladım. Çünkü orada hiç taksi durmazdı, sonradan taksilerin ön camlarındaki yazıları okuyunca şok oldum. Mehmet’e baktığım an bana sarılarak evlilik teklifi yaptı. Hem şok oldum ayrıca de sevinçten gözyaşlarımı tutamadım. En kısa zamanda nişanımızı yapacağız. Mutluluğa birincil adımımızı attık”

Bu tatlı çifte bir “Mutluluklar dileği” de bizden…

Darısı size kızlar 🙂

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here