spot_img

Lady Gaga, Valentino’nun yeni yüzü oldu

Valentino’nun yeni parfümü Voce Viva’nın kampanyasının yüzü Lady Gaga oldu. Marka, karantina esnasında çekilen Lady Gaga’lı reklam filmini yayına aldı.

Maison Valentino, sanat yönetmeni Pierpaolo Piccioli, yönetmen Harmony Korin ve Lady Gaga’nın müşterek çalışması ile oluşturulan reklam filmi Los Angeles’ta çekildi.

“Bir eşitlik kutlaması”

Los Angeles yakınlarındaki bir ormanda özel bir Valentino elbisesi giymiş Gaga ile başlayan reklam filmini Piccioli, “Bir denklik kutlaması” olarak adlandırıyor.

Lady Gaga ise yaptığı basın açıklamasında reklam filmiyle ilgili “Kendimi dinç ve canlı hissettim, bu elbiseyle şarkı söylerken ormanda sesimin yankılandığını duydum. Bana ve herkesin sahip olmasını dilediğim sihri, özgürlüğü ve büyüyü nasıl deneyimlediğimi hatırlattı” ifadelerini kullandı.

Filmin devamında son albümü Chromatica’dan “A Sine From Above” ın sadeleştirilmiş bir versiyonunu söyleyen Gaga’nın ardından bir koro ona eşlik ediyor. Gaga videoda az bir makyaj, dolgulu kaşlar ve açık pembe dudak boyası dışarıya tüm doğal cildiyle kırmızı Valentino elbisesi içinde karşımıza çıkıyor.

Filmin “Benim Sesim Gücümdür” mesajı, markaya kadar “insanları değerlerini, çeşitliliğini ve inançlarını paylaşmak için seslerini kullanmaya” ağırlama ediyor.

Voce Viva kokusu Valentino’nun yeni bir sıcak çiçek kokusu. Notlar aralarında İtalyan bergamotu, portakal çiçeği mutlak, vanilya, kristal suyosunu akoru bulunuyor. Şişenin kapağında ise markanın ikonik sap detayı var.

Reklam filmini buradan izleyebilrisiniz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here