spot_img

Nezaret torbalarından ameliyatsız kurtulun

Göz çevresi ve aşağı meydana gelen deformasyonlar estetik kaygılara sebep olduğu gibi, kişiyi olduğundan daha yaşlı göstermekte, günün her saati bitkin bir çehrenin oluşmasına niçin olmaktadır. Göz çevresine yapılan kozmetik müdahaleler, kürler, kremler kısa süreli olarak olumsuzlukları kapatsa bile, ortaya çıkan estetik kayıpların daimi olarak giderilmesinde etkili olamazlar.

Agnes tedavisi olarak da bilinen yöntem baştan sona herhangi bir kesi yapılmadan ve dikiş kullanılmadan nezaret ve çevresinde oluşan deformasyonlar giderilmektedir. Agnes tedavisi, ameliyat olmaktan çekinen tüm hastalara kolaylıkla uygulanabilen bir çare yöntemidir. Göz çevresinde oluşan morarma ya da koyulaşmalar, torbalanmalar, halka oluşumlarının ortadan kaldırılması amacıyla uygulanmaktadır.

Göz Altı Torbalarının Oluşma Sebepleri; Gözaltında oluşan torbalar, genetik inşa, alerjiler, uykusuzluk, gerginlik, su kaybı, yaşlanma, sigara ve alkol tüketimi, beslenmeye yan ödem oluşumları gibi… ayrı sebeplere emrindeki olarak ortaya çıkmaktadır. Gözaltlarında hafif şişme, koyu renkli halka oluşumları, sarkmış ya da gevşek cilt yapısı torba oluşumunun belirtileri arasındadır.

Ayrı derecelerde görülen gözaltı torbaları 3 ayrı tipte incelenmektedir;

Herif 1: Gözaltlarında belli belirsiz derecede yağ birikmesi

Tip 2: Fark edilebilir derecede ve yarım ay biçiminde yağ birikimleri

Müşteri 3: Gözlerin belirgin bir şekilde halsiz görünmesine sebep olan yarım ay şeklinde epeyce keskin torbaların oluşması şeklindedir.

Ameliyatsız gözaltı torbası tedavisi nedir

Agnes nezaret torba tedavisi, bambaşka etkiler sebebiyle gözaltlarında oluşan torbalanma ve morlukların radyofrekans enerjisi kullanılarak tedavi edilmesini sağlayan bir yöntemdir. Nezaret torbalarının ameliyatsız, ağrısız ve kesi yapılmadan alınmasına yönelik olarak kullanılan bu yöntem, gözaltlarında ameliyat izi görmek istemeyen herkesin yararlanabileceği bir uygulamadır. Tedavide öne meydana çıkan en öneli unsur, uygulamanın uzman bir doktor göre yapılmasının zorunlu oluşudur. Çünkü göz çevresinin oldukça hassas bir yapıda olması, bu bölgede yapılacak uygulamaların azami özenle yapılmasını gerekli kılmaktadır.

Başvuru nasıl yapılır

Agnes, gözaltı torbası çare yönteminde göz çevresi anestezik etkiye sahip krem kullanılmak suretiyle uyuşturulmakta, radyofrekans cihazının başlığında bulunan ufak iğnelerle göz çevresindeki torba oluşumları giderilmektedir. Tatbik hasta konforu açısından da epeyce uygun koşullar içermektedir. İşlem sırasında herhangi bir deri ısınması, yanma ve acı oluşması söz konusu değildir. Kontrollü bir şekilde uygulanan çare, 40 dakika değin kısa bir zaman içerisinde yapılmaktadır.

Çare ardından dikkat edilmesi gereken hususlar

Oldukça kısa bir süre içerisinde ve hasta konforunun en üstteki düzeyde sağlandığı seans ardından, hafif kızarıklıkların oluşması olağan bir durumdur. Hasta yaklaşık 1 hafta süreyle sauna ve buhar banyosundan kaçınmalı, yüz maskesi ve kimyasal içeriğe sahip kozmetik ürünlerin kullanımına ara vermelidir. Çare ardından oluşması mümkün kızarıklıklara elle müdahale edilmeden kendiliğinden düzelmesi beklenmelidir. Gözaltı torbalarının ameliyatsız bir şekilde çare edilmesine olasılık sağlayan agnes uygulamasının etkileri kısa bir zaman sonra kendisini göstermektedir. Tesir süresi bireyin cilt yapısına yan olarak 3 ile 5 yıl aralarında sürmekte, dileyen hastalar tekrarlanan tedavilerle uzun yıllar boyu gözaltı torbalanması sorunundan kurtulmaktadır.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here