spot_img

10 Temmuz Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 10 Temmuz Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

9 Temmuz Koç burcu yorumu

10 Temmuz Koç burcu yorumu

İçinizdeki enerjiyi teşvik etmek zorundasınız. Bireysel özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri. Ihtiyatlı hareket ederek, her şeyi önce karşı taraftan beklemelisiniz. Bilinçaltınızda yapılandırdığınız olayları bitmiş gözden geçirmek için, elinize geçecek fırsatları kullanmalısınız. Bugün, içsel sesiniz fazla manâlı olacak.

9 Temmuz Boğa burcu yorumu

10 Temmuz Boğa burcu yorumu

Karşılıklı ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve partnerinizin kalbini isteksizce kırabilirsiniz. Devamlı Kusur Bulan yönlerinizi kullanmadan önce iyi düşünmeli ve gerçekleri daha artı algılamaya çalışmalısınız. Akılcı hareket etmeyi sevdiğiniz halde, gerilimlerinizi ilişkilerinize yansıtabiliyorsunuz.

9 Temmuz İkizler burcu yorumu

10 Temmuz İkizler burcu yorumu

Derin görüşler içindesiniz. Gerçekleştirmek istediklerinizle ilgili yeni projelerin gündeme gelmesiyle birlikte, yeni bir motivasyon kazanacaksınız. İşbirliği yapacağınız kişilerle, hissi bağlarınızın enerjik olduğu bir gün içindesiniz.

9 Temmuz Yengeç burcu yorumu

10 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Çevresel koşulların lehinize desteklendiği bir gün. İsteklerinizdeki çeşitlilik, aklınızı karıştırabilir. Bedel verdiğiniz dostlarınızdan beklediğiniz güzel haberleri alacaksınız. İş birliği içinde olduğunuz şahısların olumlu destekleri, yeteneklerinizi daha da doğru kullanmanızı sağlıyor. Kardeşlerle bağınız güçleniyor.

9 Temmuz Aslan burcu yorumu

10 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün yeni kararlar edinmek için yerinde bir döneme giriyorsunuz. Sizden büyük şahısların desteğini üzerinizde hissedecek ve rahatlayacaksınız. Sağlık konusunda metabolizmanızı destekleyecek bir besin şeklini tercih etmelisiniz.

9 Temmuz Başak burcu yorumu

10 Temmuz Başak burcu yorumu

Çevrenizdeki rasyonel kişilerin desteği, size prestij kazandıracak. İşbirliğine yük vereceğiniz bir gün. Bireysel değerlerinizin farkındasınız ve ileri görüşlü tavırlarınızla sorumluluğunu aldığınız konularda başarınızı garantiliyorsunuz.

9 Temmuz Terazi burcu yorumu

10 Temmuz Terazi burcu yorumu

Bilinçaltı dürtülerinizin sizin için önemi olduğunu biliyor ve davranışlarınızda belirlenmiş bir düzeyi korumaya çalışıyorsunuz. Bugün, değişen para gündeminizi peşine düşüp takip etmeli ve mantıklı bir yaklaşım göstererek, olayları istediğiniz gibi yönlendirmelisiniz. Üçgenin Taban Olmayan Kenarı ağrılarınız olabilir.

9 Temmuz Akrep burcu yorumu

10 Temmuz Akrep burcu yorumu

Çevrenizde oluşan her türlü olaya ayrı bir gösterme açısıyla yaklaştığınız için, çoğu kez yalnızlık duygusu içindesiniz. Enerjik enerjinizi, hayallerinizi gerçekleştirme namına kullanmalısınız. Maddi konularda sezgisel yeteneklerinizi kullanacağınız bir gün.

9 Temmuz Yay burcu yorumu

10 Temmuz Yay burcu yorumu

Bugün yaşamınızdaki doğru ve yanlışlarınızı yeniden gözden geçirecek, olayları düşüneceksiniz. Birlikte olduğunuz kişinin sizden beklentileri var. Bazı tasasız tavırlarınız yüzünden, aranızdaki sorunların büyümesine neden oluyorsunuz. Öbür olduğunu ona anlatmalısınız.

9 Temmuz Oğlak burcu yorumu

10 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Duygusal yönlerinizin sizi rahatsız etmesinden kaynaklanan sıkıntılarınız var. Çevrenizin sizi onaylamasını bekliyor ve desteğe gereklilik duyuyorsunuz. Bugün planlı davranarak geleceğinizle ilgili hedeflerinizi tahsis etmek zorundasınız.

9 Temmuz Kova burcu yorumu

10 Temmuz Kova burcu yorumu

Şehvetli isteklerinizde aşırıya kaçtığınız vakit, kendinizi tedirgin etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden, heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana sonuç konusunda telaş ediyorsunuz. Bilinçaltınızda yatan ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var.

9 Temmuz Balık burcu yorumu

10 Temmuz Balık burcu yorumu

İçinizdeki enerjiyi teşvik etmek zorundasınız. Bireysel özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri. Temkinli hareket ederek, her şeyi önce aleyhinde taraftan beklemelisiniz. Bilinçaltınızda yapılandırdığınız olayları her yerde denetlemek için, elinize geçecek fırsatları kullanmalısınız. Bugün, içsel sesiniz çok kayda değer olacak.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here