spot_img

11 Temmuz Pazar jurnal burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 11 Temmuz Pazar gününün günlük burç yorumları…

11 Temmuz Koç burcu yorumu

11 Temmuz Koç burcu yorumu

Sizin doğal ve yetenekli yapınızı çevreniz de fark ediyor. Bugün, çoğu fırsatların gündem kazanacağı bir gün. Yaşam kalitenizi arttıracak olayları irdelemek zorundasınız. Bilinçaltınız epeyce yoğun. Süratli dikkate almak zorunda kalacaksınız. Fakat, hatalara da açık olabileceğiniz bir gün. Sinirli davranışlardan sakınmalısınız.

11 Temmuz Boğa burcu yorumu

11 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz kişiye isteklerinizi yaptırabilirsiniz. Iki Taraflı yoğun duygular, uzun süredir konuşmadığınız konuları da gündeme getirecektir. Gün içinde, olayların akışı hızlanırken, sürprizlere hazır olun. Ayrıca partnerinizle birlikte değerlendireceğiniz dağıtılmış davetler alabilirsiniz.

11 Temmuz İkizler burcu yorumu

11 Temmuz İkizler burcu yorumu

Bugün, mükemmel işler peşindesiniz. Her şeyin en iyisini isteme hakkınızı kullanıyorsunuz. Ay’ın konumu, olayları ayrıntılı olarak ele almanızı sağlayacak. Atılımlarınız için zorunlu her türlü donanıma sahipsiniz. Bilgilerinizi paylaşma konusunda, yardımlaşmaya hazırlanmış olmanıza karşın, çevrenizde potansiyel eksiklik görüyor olmanız sizi haklı çıkaracak.

11 Temmuz Yengeç burcu yorumu

11 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Bugün Ay, para evinizi olumlu etkilerken, karşı tarafın istekleri doğrultusunda bazı sıra dışı masraflar söz konusu olacak. Kendinizi iyi hissetmenize niçin olabilecek bu koşul, sizi artı sıkmamalı. Yakında istediğiniz finansal kazançlara kavuşacaksınız.

11 Temmuz Aslan burcu yorumu

11 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün sizi ayrım etmemek imkansız. Neşelendirici kişiliğinizle girdiğiniz her ortama hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezlikten gelmeyin. Partnerinizle müşterek çalışmalar yapacaksınız. İstemeden de olsa ona kızabilirsiniz.

11 Temmuz Başak burcu yorumu

11 Temmuz Başak burcu yorumu

Bugün, ailevi sorunlarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyor ve çevrenizde öbür bir tablo ile tanınıyorsunuz. Sevdikleriniz sizi anlamalarını beklediğiniz bir gün içindesiniz.

11 Temmuz Terazi burcu yorumu

11 Temmuz Terazi burcu yorumu

İnatçı tavırlarınızda ısrar etmenin bir anlamı yok. Tenkit edilmek istemiyorsanız, duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz. Yeni açılımlara hazır olmalısınız. Bugün uzakta gelecek sürpriz haberler aleyhinde şen bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Temmuz Akrep burcu yorumu

11 Temmuz Akrep burcu yorumu

Durum değerlendirmesi yaparken, kendi mantığınızı savunan ve olaylara farklı bir felsefeyle yaklaşan bir yapınız var. Bugün çevrenize güvenilmez bir şekilde yaklaşmanız olası. Size anlatılan her şeyin arkasında öbür şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz.

11 Temmuz Yay burcu yorumu

11 Temmuz Yay burcu yorumu

Bugün, çalışma şartlarınızı her tarafta gözden geçirmelisiniz. Mutsuz olduğunuz olaylardan, kendinizi ivedi soyutluyorsunuz. Sizi suçlayanlara karşısında defalarca haklı bir savunmanız var. Olayların hem içinde, ayrıca de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Sert, ters düşüncelerle karşılaşabilirsiniz.

11 Temmuz Oğlak burcu yorumu

11 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Size gelecek tekliflere olumlu yakınlaşmak isteyeceksiniz. Yeni şartlarınızı benimseyecek ve kendinizi her tarafta yapılandıracaksınız. Sabırlı davranmanız menfaat getirecek.

11 Temmuz Kova burcu yorumu

11 Temmuz Kova burcu yorumu

Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmeli ve kendi isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaptığınız hataların aşağıda sizin hatalı yargılarınız var. Bugün, katılacağınız toplantılarda çevrenizi etkileme çabası içinde olacaksınız. İşlek zekanızı ustaca kullanmalısınız. Politik elde etmek zorundasınız.

11 Temmuz Balık burcu yorumu

11 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün kendinizi, kabuğundan başını uzatan bir salyangoz gibi hissedebilirsiniz. Kimse bakmıyorken, ağır ağır ve dikkatlice başınızı uzatın ve dış dünyayı kolaçan etmek için anteninizi uzatın. Size benzeyen bir canlı görürseniz birazcık daha rahatlayı kabuğunuzdan çıkabilirsiniz. Gardınızı haddiden pozitif indirmemeye özen gösterin. Çünkü karnı acıkmış büyük bir tavuk ilgiyle akşam yemeğinini arıyor.

özel içeriğidir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here