spot_img

15 Temmuz Perşembe jurnal burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 15 Temmuz Perşembe gününün jurnal burç yorumları…

15 Temmuz Koç burcu yorumu

15 Temmuz Koç burcu yorumu

Her olayı öbür algılayarak, kendi içsel potasında ölçmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz.Bugün, Ay’dan olumlu etkiler alıyor olmanız doğruca, partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir enerji oluşturuyorsunuz. Bugün, sosyal yaşamınızda aktivite hızlanması gözleniyor ve arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz.

15 Temmuz Boğa burcu yorumu

15 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bireysel çekiciliğinizi aleyhinde nesil üstünde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu günde, meslek birliğine fazla önem vereceksiniz. Maddesel konularda inatla şansınızı deneyeceksiniz. Yaşam enerjiniz güçlenirken; önünüze meydana çıkan bir takım engellerden ders çıkarmanız gerekiyor. Böylece yapacağınız işleri daha kolay bir şekilde aşabileceksiniz.

15 Temmuz İkizler burcu yorumu

15 Temmuz İkizler burcu yorumu

Enerjinizin epeyce yüksek olduğu bir gün. Bugün, uyum ve işbirliği içinde yaşamak istiyor ve ilişkilerinizi çevrenize fazla bir şekilde aktarıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda sizden beklenen performansı fazlasıyla karşısında tarafa yansıtabileceksiniz. Partnerinizle olan ilişkinizde yapıcı davranışlarınız, aranızdaki bağları güçlendirecek

15 Temmuz Yengeç burcu yorumu

15 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Hissi yaşantınızda hareketlenme ve canlılık laf konusu. Arkadaşlarınızla birlikte çoğu toplantıya çağrılırken, siz partnerinizle vaktinizi devretmek isteyebilirsiniz. Bugün, onunla aranızda öbür bir etkileşim tutturacaksınız. Eski dostlarınızın sizi araması sonucunda beklediğiniz fırsatları da yakalayacaksınız.

15 Temmuz Aslan burcu yorumu

15 Temmuz Aslan burcu yorumu

İş ilişkilerinizde aşırılık söz konusu. Çoğu işi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız. Bir Takım paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Verdiğinis sözleri unutmamaya özen göstermelisiniz.

15 Temmuz Başak burcu yorumu

15 Temmuz Başak burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerden daha artı sorumluluk almanız sizi sinirli ve kavgacı yapıyor. İş çevrenizde saygılı ilişkilerin, sizin için çok önemli olduğunu bilen arkadaşlarınız, kendi işlerini de size yükleyebilirler. Yumuşak olmaya çalışın.

15 Temmuz Terazi burcu yorumu

15 Temmuz Terazi burcu yorumu

Katılacağınız toplantılarda nostaljik duygular yaşayabilirsiniz. Bugün bazı konularda partnerinizin fikirlerini alacaksınız. Müşterek çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Çevresel desteği üzerinizde hissedeceksiniz.

15 Temmuz Akrep burcu yorumu

15 Temmuz Akrep burcu yorumu

İletişim konularında, planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız daima istediğiniz gibi olmuyor. Kendinizle çelişkiye düşmek istemiyorsanız, istekleriniz konusunda akılcı olmayı yeğlemelisiniz.

15 Temmuz Yay burcu yorumu

15 Temmuz Yay burcu yorumu

Hayat kalitenizi yüksek tutmaya çalıyor olmanıza karşın, defalarca başarılı olamıyorsunuz. Bugün, fiziki konuların önem kazanması sizi sıkacaktır. Giderlerinizi dengeleyemediğiniz anlarda, tedirginlik duyuyorsunuz. İnce hesaplar peşindesiniz. Olayları sıkı bir şekilde denetleyerek, sonuca gitmek istiyorsunuz.

15 Temmuz Oğlak burcu yorumu

15 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Çevrenizdeki şahısların size yaklaşımları son derece gerçekçi ve kavrayıcı olacak. Onların kuvvetli destekleri, bir takım fırsatları da birlikte getirecek. Araştırmalarınızın olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalısınız.

15 Temmuz Kova burcu yorumu

15 Temmuz Kova burcu yorumu

Haksızlıklar aleyhinde isyankar davranışlar sergilemeniz, sizin suçunuz yok. Güçlü yargı duygunuzu ilişkilerinize yansıtmak isteyişiniz, en doğal hakkınız.. Bugün partnerinizin düşüncelerine aleyhinde çıkabilir ve kendinizi onun karşı savunmak zorunda kalabilirsiniz. Geçici bir durum için birbirinizi kırmamalısınız.

15 Temmuz Balık burcu yorumu

15 Temmuz Balık burcu yorumu

Bir Anda, kendini yükseklerde süzülüyorken bulacaksın. Çabuk, sosyal yönden sağduyu bir gün olacak ve bu koşul insanları, kendilerini başkalarına açmaları için cesaretlendirecek. Bu sırada, çevrendekilerden büyük ölçüde yardım göreceksin. Bu desteği kollarını açarak karşıla. Güçlü takım ruhu yardıma hazırlanmış beklerken, işleri kimsesiz yürütmeye egzersiz.

özel içeriğidir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here