spot_img

Deri rengine yerinde yazlık elbise nasıl seçilir?

Ayrıca yaz aylarına ayrıca de ten renginize yakışacak elbise modellerine bu yazımızdan daha sonra kolaylıkla karar verebileceksiniz. Cilt rengine uygun elbise seçimine böylece artı kişinin uyarı etmediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Halbuki deri rengine uygun şekilde seçilen elbiseler, şıklığınızı arttıracak en önemli unsurlardan biridir. “Hangi renkler hangi deri rengi ile uyumludur?”, “Hangi renk yazlık elbise, hangi deri rengiyle birlikte kullanılmamalıdır?”

Tüm soruların yanıtları bu yazımızda!

Ten rengine uygun yazlık elbise nasıl seçilir?

Açık tenliler için elbise önerileri

Beyaz tenlisiniz ve yaz aylarında elbise seçimi yerine getirmek fazla mu kuvvet oluyor? Açık renk deri rengine sahip kişiler için giyeceği elbiseye karar belirlemek bazen zorlu bir işlem olabilir. Saçlarınız da cilt renginiz gibi açıksa, yazlık elbise seçerken görünümünüz ile kontrast yaratmanız gerekir. Koyu ve iddialı renkler, açık renk cilt renginizle uyum içerisinde görünür ve görünümünüzü daha da belirginleştirir. Gri, bordo, lacivert, yeşil, siyah, mor ya da mavi. Net ve belirgin renkler; sarı ve kızıl saçlı, beyaz tenli kişilerde oldukça iddialı bir görünüm meydana getirir. Bunun yanına bej, krem ve beyaz gibi sakin tonlardan uzak durmalısınız. Açık bir ten rengine sahipseniz nötr renkler yerine canlı renkler tercih ederek kendinizi göstermelisiniz. Yaz aylarında kırmızı yazlık elbise, kısa mavi yazlık elbise veya yeşil uzun yazlık elbise modelleri ile sahillerin en güzeli siz olabilirsiniz, güneşten korunmak için elbiseniz ile ahenkli şapkanızı takmayı unutmayın!

Ten rengine uygun yazlık elbise nasıl seçilir?

Kumral cilt için elbise önerileri

Kumral deri rengine sahip kişiler için giysi seçimi beyaz tene oranla daha kolaydır diyebiliriz. Kumral kişiler, güneşte bronzlaşan bir yapıya sahip olduklarından tercih edecekleri sıcak renkler, deri renkleri ile fazla daha ahenkli bir bakış yaratacaktır. Turuncu, kahve ve taba renk tonlarına sahip elbiseler hem yaz aylarına ayrıca de bronz tenli kadınlara çok yakışan seçimlerdir. Yeşil, sarı ve mavi gibi doğal renklerin açık tonları da kumral şahısların tercih edebileceği renklerdendir. aynı zamanda hardal sarısı, fıstık yeşili ve sütlü kahve gibi deri renginizle artı düzenli renkleri seçim etmemeye dikkat etmelisiniz. Los Banditos’un yazlık elbise modellerinden yaz aylarına ve deri renginize en yerinde elbiseyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Kendinize en yakışan elbiseyi seçin ve benzersiz görüntünüz ile ayrım yaratın.

Ten rengine uygun yazlık elbise nasıl seçilir?

Koyu tenliler için elbise önerileri

Geldik elbise rengi seçerken en şanslı olan gruba! Koyu renk tene sahip kadınlar için öyle çok ayrı renk seçeneği mevcuttur. Bilhassa uçuk renkler, esmer ten ile olağanüstü bir düzen yaratır. Pudra, bebe mavisi veya açık sarı yazlık elbiseler ile yaz aylarının en sinyâl tarzına sahip olabilirsiniz. Kahverengi ve benzeri tonlardan uzaktan durmanız gerektiğini biliyor olsanız da biz her yerde hatırlatalım. Kahverengi ve tonları, ten renginiz üzerinde kaybolacağı için tercih edilmemesi gereken renklerdendir. Unutmayın, deri renginiz ile ne değin pozitif kontrast renk kullanırsanız, öyle iddialı bir tarza sahip olursunuz. Beyaz salaş yazlık elbise veya kırmızı bohem yazlık elbise ile otantik ve esrarengiz bir stil yaratabilirsiniz.

Tarzınıza, yaşınıza, vücut tipinize, ten renginize ve bohem ruhunuza en uygun yazlık elbise modelleri için siz de Los Banditos’tan elbisenizi seçin, şıklığı şansa bırakmayın!

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here