spot_img

17 Temmuz Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 17 Temmuz Cumartesi gününün jurnal burç yorumları…

16 Temmuz Koç burcu yorumu

17 Temmuz Koç burcu yorumu

Duygularınızda yaşadığınız değişimleri, çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Bugün, sizin için yük içeren arkadaşlarınızla söylev ihtiyacı içindesiniz. Aynı hafıza içinde olabilecek ve size yardım verecek kişileri çevrenizde bakmak istiyorsunuz. Aşk yaşantınızla ilgili bambaşka rüzgarlar sizi saracak. Aklınız karışabilir.

16 Temmuz Boğa burcu yorumu

17 Temmuz Boğa burcu yorumu

Hayat enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Çoğu işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Yaratıcılık dürtülerinizi istediğiniz alanda kullanabilir, birçok yeni iş için başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugün, satın alma duygunuz çok yüksek. Uzun süredir aklınıza taktığınız alışverişi yapmaktan büyük bir şımartma alacaksınız.

16 Temmuz İkizler burcu yorumu

17 Temmuz İkizler burcu yorumu

Yeteneklerinizi mantık çerçevesi içinde, kurgulamayı iyi biliyorsunuz. Bugün, ele aldığınız konuları istediğiniz gibi şekillendireceksiniz. Sosyal yönünüzün enerjik kılan ortamlarda mesleki başarınızı perçinlemek namına yeni başlangıçlar yerine getirmek isteyeceksiniz. Görüşeceğiniz kişiler üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz.

16 Temmuz Yengeç burcu yorumu

17 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Enerjinizin epeyce yoğun olduğu bir gün ve kendinizi ifade edecek konuları mıknatıs gibi üzerinize çekiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz. Bugün yardım sever duygularla hareket edeceksiniz. Küçük ayrıntıların kafanızı meşgul etmesi sonucunda detaylar yük kazanacak.

16 Temmuz Aslan burcu yorumu

17 Temmuz Aslan burcu yorumu

Aklınıza taktığınız konularda ısrarcısınız lakin gürültüsüz bir direniş sergilemekte de fazla ustasınız. İnançlarınız doğrultusunda hareket etmekle birçok başarıya daha hızlı yakalayabilirsiniz. Becerikli kişiliğinizle iş ortamında başarılı olacaksınız.

16 Temmuz Başak burcu yorumu

17 Temmuz Başak burcu yorumu

Somut konularda açıklama yerine getirmek istemediğiniz halde, çevrenizdeki kişiler sizin özel sorunlarınızı merak ediyor. Çevrenize kadar pozitif bağnaz tavırlar sergiliyorsunuz. Bugün, organizasyon çalışmalarına yük tahsis etmek isteyebilirsiniz.

16 Temmuz Terazi burcu yorumu

17 Temmuz Terazi burcu yorumu

Partnerinizin şehvetli takıntıları yüzünden zorlama anlar yaşayabilirsiniz. O sizin gibi rasyonel adet edinmek istemeyebilir. Çünkü, yaşama görüş tavrınızda ayrı bir sistem var. Onun sizi anlayabilmesi çok şiddet. Aile içi sorunlar gündeme gelebilir.

16 Temmuz Akrep burcu yorumu

17 Temmuz Akrep burcu yorumu

Fiziksel konularla ilgili sınırlarınızı genişletmeyi ve yeni kaynaklar araştırmayı amaçlıyorsunuz. Sizi yargılamalarına müsade vermeden, isteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Çevrenize karşı kariyerinizle ilgili sezgisel bir savaş içinde olacaksınız.

16 Temmuz Yay burcu yorumu

17 Temmuz Yay burcu yorumu

İçsel dengenizin bozulması, jurnal olaylara da yansıma yapıyor. Bugün, ailenizle fikir birliği yaptığınız konularda kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Faal zekanız, sizi olumlu kılsa da, aşırıya kaçan hareketleriniz başkalarına negatif gelebilir. Şahlanmış olduğunuz zaman yalnız kalmaya çalışmalısınız. Dinlenmek sizi olumlu kılıyor.

16 Temmuz Oğlak burcu yorumu

17 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere pervasız kalamayacaksınız. Özellikle bugün, çevrenizin topluluk olması canınızı sıkabilir. Ay’ın bulunduğu konum, organize çalışmalara siklet vermenizi öneriyor.

16 Temmuz Kova burcu yorumu

17 Temmuz Kova burcu yorumu

Olumlu davranışlarınız yanlış anlaşıldığı zaman içten yaralanıyor ve kendinizi savunmasız hissediyorsunuz. Bugün bulunacağınız ortamlarda şehvetli yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Alıştırma arkadaşlarınızla ilgili fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var. Haklı çıktığınız süre, daha çok üzülüyorsunuz.

16 Temmuz Balık burcu yorumu

17 Temmuz Balık burcu yorumu

Duygularınızda yaşadığınız değişimleri, çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Bugün, sizin için yük içeren arkadaşlarınızla tavır ihtiyacı içindesiniz. Aynı fikir içinde olabilecek ve size takviye verecek kişileri çevrenizde görmek istiyorsunuz. Aşk yaşantınızla ilgili bambaşka rüzgarlar sizi saracak. Aklınız karışabilir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here