spot_img

18 Temmuz Pazar jurnal burç yorumları

Array

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 18 Temmuz Pazar gününün günlük burç yorumları…

18 Temmuz Koç burcu yorumu

18 Temmuz Koç burcu yorumu

Doğallığa karşı değilsiniz lakin, isteklerinizde ayrı beklentileriniz var. Bugün, sizin için sıra dışı bir gün olabilir. İnatçı ve imtiyaz vermeyen yapınız sayesinde, isteklerinizi ısrarla yaşama geçirme savaşı veriyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükselterek, kendinizi tekrar yapılandıracaksınız. Yollarla ilgili olaylar güncellik kazanacak.

18 Temmuz Boğa burcu yorumu

18 Temmuz Boğa burcu yorumu

Maddi konularda dürüst kararlar alacak, birikime ve yatırıma siklet vereceksiniz. Ailenizle ilgili aktiviteler tartma kazanabilir. Onlarla yapacağınız olumlu işbirlikleri ve vereceğiniz destek sizi epeyce mutlu edecek. Sürpriz beklentilere açık olduğunuz bir gün içindesiniz. Özellikle duygusal beklentileriniz gündemde.

18 Temmuz İkizler burcu yorumu

18 Temmuz İkizler burcu yorumu

Bugün, değişim rüzgarlarının estiği bir duygu boyutunda olacaksınız. Karşısında cinsle aranızda umulmayan gelişmeler olabilir. Yeni tanışacağınız şahısların finans konuları ilginizi çekebilir. Şehvetli bağlarınızın; maddi beklentilerinizle örtüşmesini temin etmek adına, başlangıçlar yerine getirmek istiyor ve temkinli davranıyorsunuz. Siz derin düşüncelerin insanı olmanıza karşın, artı mesuliyet aldığınız vakit, bir anda her şeye sinirlenebiliyorsunuz. İnatçılığınız çoğu sorunu beraberinde getiriyor. Sıra dışı kişiliğinizi birilerine anlatmak için süre kaybediyorsunuz.

18 Temmuz Yengeç burcu yorumu

18 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Yaşamınızı irdelemekten vazgeçmelisiniz. Karşılıklı düşünceye sahip dost çevrenizle birlikte olmak istiyorsunuz. Bugün, katılacağınız toplantılarda yapıcı konuşmalarınızla çevrenizi olumlu bir şekilde etkileyecek ve düşünceleriniz aleyhinde tarafa kabul ettirmenin zaferini duyacaksınız. Sosyal yaşantınızda canlanma laf konusu.

18 Temmuz Aslan burcu yorumu

18 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün, özel irtibat konularında başarıyı tutmak istiyor ve gerekli şartları uygulamaktan çekinmiyorsunuz. Sanatsal olayları takip etmekten şımartma duyacağınız bir gün. Çoğu davete katılacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

18 Temmuz Başak burcu yorumu

18 Temmuz Başak burcu yorumu

Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda yol almak isteyebilirsiniz. Bazı konularda taviz vermekten korktuğunuz için, olayların detayları çok önemli. Bugün, her şeyi irdelemekten yorulabilirsiniz.

18 Temmuz Terazi burcu yorumu

18 Temmuz Terazi burcu yorumu

İstediğiniz bolluğu kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermeniz gerekiyor. Her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde edeceksiniz. Bugün iddiacı konuşmalarınızla bazı kişileri kendi tarafınıza çekeceksiniz.

18 Temmuz Akrep burcu yorumu

18 Temmuz Akrep burcu yorumu

Fiziksel konularda, irtibat içinde olacağınız kişileri ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Bugün, olaylara ağırbaşlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Somut anlamda enerjik bir pozisyon yaratmanız, bazılarını kızdırabilir. Kilonuza uyarı edin.

18 Temmuz Yay burcu yorumu

18 Temmuz Yay burcu yorumu

Öncülüğünüz yaptığınız konularda kendinizi tedirgin hissediyor ve bazı olayları başlattığınız için, sonra pişmanlık duyabiliyorsunuz. Bugün, Ay aşk evinizi etkilemekte ve kişisel ilişkilerinize mantıklı bir şekilde yaklaşmanızı sağlamaktadır. Partneriniz, sizin yapıcı davranışlarınız karşı olumlu bir hitabe takınacaktır.

18 Temmuz Oğlak burcu yorumu

18 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Ailenizle yapacağınız işbirliği sizin için destekleyici unsur oluyor ve olayların üstesinden basit bir şekilde geliyorsunuz. Bugün, birçok nedenden nedeniyle yersiz problemlere kucak açıyorsunuz. Mistik konulara ilginiz hayli fazla.

18 Temmuz Kova burcu yorumu

18 Temmuz Kova burcu yorumu

Kendinizi teftiş huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Bugün bireysel hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere istekleriniz konusunda diretmemelisiniz. Onların sizi kavrayış kapasiteleri fazla bambaşka ve yapacağınız tek şey, her şeyi oluruna vazgeçmek.

18 Temmuz Balık burcu yorumu

18 Temmuz Balık burcu yorumu

Bir ilişkini yeni bir gözle değerlendirebilirsin. Eğer birisiyle romantik olarak görüşüyorsan, ilişkini ileri seviyeye taşımak isteyebilirsin. Ya Da, işler güzel gitmiyorsa yeniden görüşmemeye karar verebilirsin. Eğer uzun süreli bir ilişkideysen, yepyeni şeylere hazır hissediyorsun. Hafta sonu farklı şeyler gerçekleştirmek isteyebilir; akşam rutinlerini ayırmak isteyebilirsin.

özel içeriğidir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here