spot_img

Kuşburnu yağı ile kırışıklıkları ve güneş hasarını değil edin

Yaz mevsimi artık veda ediyor ve bu, cildimizi korumak için ekstra ön tedbirler almamız gerektiği anlamına geliyor. Güneş ışınları bizi sadece yakmakla kalmaz, aynı zamanda cilt kalitemizin zamanla bozulmasına, daha ince çizgiler ve kırışıklıklara neden olabilir.

Kurtarmak için ise en ince ayrıntısına kadar doğal kuşburnu yağı kimsesiz tatmin edici olabilir.

Mucize ürün: Kuşburnu yağı

Kuşburnu yağı, yaşlanma karşıtı besinler ile doludur ve böylece, birçok popüler yaşlanma karşıtı çekicilik ürününde temel bir maddedir. Kuşburnu yağı doğal bir antiviral, antibakteriyel ve antifungaldir. Bunun da ötesinde, cildin hidrasyonunu artırdığı tanıdık linoleik asit ve linolenik yağ asitleri ile doludur. Kuşburnu yağındaki yağ asitleri, deri hücresi duvarlarını güçlendirmeye, su tutmayı artırmaya ve antioksidanların emilimini artırmaya muavin olur. Kuşburnu yağındaki bitki bileşikleri hem kızarıklığı ve iltihabı azaltmaya asistan olur.

Kuşburnu yağı keza A, E ve C vitaminlerini içerir. A ve C vitaminleri, cildin yapı taşı proteini olan kolajen üretimi için gereklidir. Daha pozitif kolajen, daha iyi cilt elastikiyeti, dolayısıyla daha eksik ince çizgiler ve kırışıklıklar demektir. En sevdiğiniz kırışıklıkla savaşan güzellik ürünlerinizden bazılarında kuşburnu yağını görmenizin nedeni bu olabilir. Kuşburnu yağı keza, hiperpigmentasyona ve göz çevresindeki koyu halkalara karşısında etkili savaşçılar olan likopen ve beta-karoten adlı iki antioksidan içerir. Kuşburnu yağı kullanmanın cildin parlaklığını artırdığı görülmüştür.

Ve bu sizi kuşburnu yağının mucizevi çekicilik artırıcı güçlerine ikna etmeye yetmediyse, aynı zamanda UV hasarını azalttığı gösterilen A, C ve E vitaminlerinin kombinasyonu sayesinde cildinizi güneşin zararlarından korumaya muavin olur.

En iyi yanı, kuşburnu yağının “kuru” bir yağ veya yağsız bir yağ olarak kabul edilmesidir, böylece mükemmeldir ve cildinizin çatlamasına ya da yağlı görünmesine niçin olmaz. defalarca olduğu gibi, herhangi bir emrindeki etkiyi denetlemek için kuşburnu yağı ile bir test yapın. Kuşburnu yağını cildinizde uygulamak için jojoba gibi bir taşıyıcı yağda seyreltebilir ya da kimsesiz kullanabilirsiniz.

özel içeriğidir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here