spot_img

Marin Serisi ve Kilim

Hayat alanlarımızda, ayrıca diğer eşyalarımızla ve genel dekorasyon konseptiyle düzenli, ayrıca de fonksiyonel ve nitelikli parçaları seçim ediyoruz. Bilhassa yaz dönemlerine geldiğimizde, daha ferah ve çekici bir konsept yaratmak adına kilimleri ağırlıklı olarak seçim ediyoruz. Kilim satın alırken, tasarımı ile genel dekorasyon fikirlerimizle ahenkli olması, kalitesi ve modeli manâlı. Bu anlamda hangi kilim modelini satın almalıyım kararsızlığına düşmüş olabilirsiniz. Yaz sezonuna giriş yaptığımız bugünlerde, antrede, balkonda ya da evin farklı alanlarında, size hitap eden motifler taşıyan nitelikli kilim modelleri, ferahlığı ve şıklığı evinize getirebilir. Bu anlamda, en iyi kilim modelleri için marka araştırması yapıyorsanız, öne çıkan alternatifler aralarında English Home kilim modellerini bulabilirsiniz.

Bu yılın öne çıkan kilim modelleri

Evimizin en şık parçaları aralarında bulunan kibar kilim modelleri, kimi zaman bir ressamın tablosundan çıkmışçasına özel renkler, dokunuşlar taşıyan ve yumuşak dokusuyla evimizin en özel parçaları arasına giren seçenekler. Kilim modelleri konusunda yüzlerce seçeneğin yer aldığı English Home kreasyonunda, herkese hitap eden temalar var. Peki 2021’de yaz dekorasyon fikirlerinde öne meydana çıkan kilim temaları neler? İşte evinize renk katacak kilim alternatifleri:

Dolgun kilimler: Öbür renkleri bir araya getiren astarlı kilimler, sanatsal bir forma sahip ve evine renk katmak isteyenler için içten tercih.

Doğal formlu kilimler: Kilimlerde desenler epeyce manâlı. Kilim seçiminizde, örgü kalitesinin ön plana çıktığı ve geometrik formlardan uzak, doğal seçenekler göze çarpan olabilir.

Yün kilimler: Geleneksel tarzı benimseyen biriyseniz ve eviniz bunun için uygunsa, Anadolunun ambiyansını yaşatan yün kilimleri de düşünebilirsiniz.

Geometrik form: Evinizin tarzına tarafından, geometrik kilimler de şık bir görünüş ortaya koyabilir.

Bohem kilimler: Dekorasyon tarzınız bohem çizgiye yakınsa, değerlendirebileceğiniz çoğu kilim alternatifi olabilir. Keza renk keza de desenleriyle bohem konsepti taşıyan kilim modellerini düşünebilirsiniz.

Bu ürünlere ek olarak, ombre, modern desenler içeren pamuklu tekstil kilim gibi zamansız seçenekleri sunan kaliteli modelleri ile, English Home kilim modelleri öteki markalara nazaran bir adım önde. Ayrıca ürün kreasyonunun genişliği, ayrıca de desen ve renk konusunda size sunduğu hür seçimler markayı öne çıkarıyor.

Marin serisi ile mavinin ferahlığı

Konut tekstil ve dekorasyon ürünlerinde birçok kişi, belirli bir temaya odaklanıyor ve evinde bu formu hissetmeyi seviyor. Bu sene English Home’da en fazla öne meydana çıkan konseptlerden biri de marin serisi. Yatak odasının yanı sıra mutfak, banyo ya da salonda tercih edebileceğiniz marin derisi içinde dekoratif kaseler, çerçeveler, dokuma kilimler, kısacası her alanda seçim edebileceğiniz birçok ayrı seçenek yer alıyor. Deniz temalı ürünler, evinizde yaza adım atarken, denizin masmavi ferahlığını hissettirecek. Yazın canlı renklerini barındıran, evinizdeki birçok eşyayla güzel bir düzen yakalayacak marin serisi içinde fincan takımı, servis tabağı ve iddialı cam sürahi seçenekleri yer alıyor. Ev tekstili tarafında ise pike takımları, banyo havlusu gibi seçenekleri görüyoruz.

Evinizde bütünleyici bir süsleyici konsept oluşturmanız, ayrıca cazibeli bir zarafet keza de zamansız bir hava yaratabilir. Deniz temasını sevenler için, marin serisi ile iddialı seçenekler sunan marka, ferah, açık ve şen yaz günlerini andıran detayları ile evinize sevinç getirecek. Evinizin her köşesinde değerlendirebileceğiniz kaliteli ürünlerin yer aldığı bu kreasyonu inceleyerek, ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Marin konsepti, dekorasyon fikirlerinde bütünleyici temalara ağırlık verenlerin seçim edeceği, heyecan verici bir dünyaya sizi davet ediyor.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here