spot_img

22 Temmuz Perşembe jurnal burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 22 Temmuz Perşembe gününün jurnal burç yorumları…

18 Temmuz Koç burcu yorumu

22 Temmuz Koç burcu yorumu

Bireysel gücünüzü karşısında tarafa aktarabileceğiniz ve iş birliklerin tartı kazanacağı bir gün. Bugün, hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz. Baskıcı davranışlardan hoşlanmadığınız için duygularınızın hür kalmasından yanasınız. Bedensel konularda aradığınız güven ortamını sağlayabileceksiniz.

18 Temmuz Boğa burcu yorumu

22 Temmuz Boğa burcu yorumu

Kişisel başarınızı arttırma yolunda yapacağınız olumlu gelişmeler sizi bekliyor. İsteklerinizde ısrarcı davranmakla birçok sorunun altını çiziyor ve gündeme gelmesine neden oluyorsunuz. Partnerinizin sizden beklediği davranışlar konusunda çelişkili davranarak onun bir takım tepkisel davranışlarına da gaye olabilirsiniz.

18 Temmuz İkizler burcu yorumu

22 Temmuz İkizler burcu yorumu

Bugün istediğiniz şartları karşılamak için yerinde yok. Kesintisiz bir değişim içindesiniz ve tepkileriniz süregelen şartlarınızı negatif etkiliyor. Kendiniz her zamankinden farklı hissediyorsunuz. Kendinizi bir yerlere ait hissedemiyorsunuz.

18 Temmuz Yengeç burcu yorumu

22 Temmuz Yengeç burcu yorumu

İçsel çatışmalarınızın size hasar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı yoklama altına almalısınız. Bugün yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün yok. Çevresel ilişkilerinizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz. Bu konuda uygun kişilerle bir arada hedeflemek isteseniz bile, çevresel koşullar olumsuz gelişebilir.

18 Temmuz Aslan burcu yorumu

22 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün, her olayı pratik bir şekilde çözeceğinizin farkındasınız. Düşünceleriniz süratli ve yoğun duygular içindesiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için gerekli şartları kısa sürede oluşturacaksınız. Beklediğiniz haberleriniz gecikebilir.

18 Temmuz Başak burcu yorumu

22 Temmuz Başak burcu yorumu

Duygusal değişimler içindesiniz. Bugün, gireceğiniz ortamlarda uyarı çekeceksiniz. Sosyal yaşantınızla ilgili hareketlenme, sizi yorabilir. İdealleriniz doğrultusunda isteklerinize yaklaşıyorsunuz. Vitamine ihtiyacınız olabilir.

18 Temmuz Terazi burcu yorumu

22 Temmuz Terazi burcu yorumu

Yönetilmekten dehşet ettiğiniz için işinizi kusursuz yapmaya çaba ediyor ve başarılı oluyorsunuz. Bugün her türlü yeteneğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hissi konularda kendinizi gizlemekten vazgeçmelisiniz.

18 Temmuz Akrep burcu yorumu

22 Temmuz Akrep burcu yorumu

İçinde bulunduğunuz ortamı, olduğu gibi sevmeye çalışıyorsunuz. Yaşanan sahteliklere karşı çoğalan tepki reaksiyonlarınız sizi rahatsız ediyor. Haksızlığa uğradığınızı düşünerek sürekli şikayet etmek yerine sıkıntınızı ifade etmelisiniz.

18 Temmuz Yay burcu yorumu

22 Temmuz Yay burcu yorumu

Egolarınızın yüksek olması sizi ön sıralara taşıyacaktır. Bugün, Ay tepe evinizde ilerlerken, mesleğinizle ilgili hayat rotanızı belirlemelisiniz. Özellikle hırslarınızı meslek disiplininizle birleştirecek ve çalışma temponuza iddiacı bir tutum geliştireceksiniz. Yaratıcı yönlerinizi daha artı vurgulamanız gerektiğine kendinizi inandırmalısınız.

18 Temmuz Oğlak burcu yorumu

22 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. İşlek zekanız tamamen bazı engelleri aşacaksınız. İşinizle ilgili yaşadığınız olumlu gelişmeler, sizi çevrenize karşısında ayrı kılıyor. Keyfiniz yerine geliyor.

18 Temmuz Kova burcu yorumu

22 Temmuz Kova burcu yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda hiçbir şey yapmasanız da, uyarı çekeceğiniz özel bir gün. Ay, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde olumlu yansımalar sunuyor. Ayrıca özel yeteneklerinizi geliştirmek için yerinde bir gün. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak incelemeler yapmalısınız. Bugün, hak duygunuz epeyce yoğun.

18 Temmuz Balık burcu yorumu

22 Temmuz Balık burcu yorumu

Bireysel gücünüzü aleyhinde tarafa aktarabileceğiniz ve iş birliklerin yük kazanacağı bir gün. Bugün, hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz. Baskıcı davranışlardan hoşlanmadığınız için duygularınızın özgürlük kalmasından yanasınız. Maddi konularda aradığınız güven ortamını sağlayabileceksiniz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here