spot_img

Selçuk Usul ailesiyle tatile çıktı

Selçuk Yöntem ailesiyle tatile çıktı

Ailesiyle tatil için Bodrum’a giden Selçuk Usul, yaklaşık bir aydır Ortakent’teki bir otelde deniz ve güneşin tadını çıkarmaya devam ediyor.

Selçuk Yöntem ailesiyle tatile çıktı

Gün boyu arkadaşlarıyla tavla oynayıp sohbet eden 68 yaşındaki Yöntem, sıcaktan bunalınca kendini serin sulara bıraktı.

Selçuk Yöntem ailesiyle tatile çıktı

Denize girmesiyle çıkması bir olan artist oyuncu, kurulanır kurulanmaz tavlanın başına geri geçti.

Selçuk Yöntem ailesiyle tatile çıktı

Bir süredir ‘Amadeus’ adlı tiyatro oyununda Okan Bayülgen ile başrol oynayan ve izleyici karşısına meydana çıkan Selçuk Yöntem, Kanal D’nin efsane dizisi ‘Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı ‘Adnan Ziyagil’ rolüyle hafızalara kazındı. Geçtiğimiz aylarda Hülya Koçyiğit’in sunduğu, TRT 2’de yayınlanan ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk olan Selçuk Usul, evliliği hakkında da konuşmuştu.

Selçuk Yöntem ailesiyle tatile çıktı

Takriben 40 yıldır Âlem Bayan ile mutlu bir evlilik sürdüren Selçuk Usul, “Ruhların uyuşması da fazla önemli bir şey. Sevgi ve hürmet olduktan daha sonra her şey olmaması mümkün yok, her türlü güzelliğin olamaması mümkün değil. İnsanlar nerede duracaklarını, nereye dek müdahale edeceklerini mükemmel bilmeliler. Bu sınırı aştıklarında tüm arıza ortaya çıkıyor zaten. Cümbür Cemaat karşısındakini kendine benzetmeye çalışıyor. Böyle bir şey değil. Herkes ayrı, cümbür cemaat biricik. Herkesin sınırlı yerlerine girebiliriz, giremeyebiliriz. Bunlar olduğu süre da iş uzun sürüyor” ifadelerini kullanmıştı.

Selçuk Yöntem ailesiyle tatile çıktı

Kâinat-Selçuk Yöntem çiftinin Iraz adından bir kızları var. Usul’in 38 yaşındaki kızı Iraz Yöntem de kendisi gibi oyuncu.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here