spot_img

26 Temmuz Pazartesi jurnal burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 26 Temmuz Pazartesi gününün jurnal burç yorumları…

26 Temmuz Koç burcu yorumu

26 Temmuz Koç burcu yorumu

Hissi ilişiklerinizde yaşadığınız çatışmaları çalışma arkadaşlarınıza olumsuz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Siz; denge insanısınız ve bu tür davranışlarınız çevrenizde tepki oluşmasına niçin oluyor. Bugün, Ay’ın konumu; fiziksel konuların yük kazanacağını ve bazı çalışmalar içinde olacağınızı gösteriyor.

26 Temmuz Boğa burcu yorumu

26 Temmuz Boğa burcu yorumu

Ani öfkelerden kaçınmalısınız. Ağırbaşlı yapınıza uygunsuz davranışlar sizi bile şaşırtıyor. Olayları yerinde değerlendirmesini öğrenmeniz gerekir. Mantıksal olaylara duygu karıştırdığınız süre zorlanıyorsunuz. Bugün, Ay’ın konumu çevre ilişkilerinde kuvvetli bağlara ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Şartlarınızı güçlendirmelisiniz.

26 Temmuz İkizler burcu yorumu

26 Temmuz İkizler burcu yorumu

Fiziki konularla ilgili konuların size olumsuzluk olarak yansıması süregelen ilişkinizde de pürüz yaratıyor. Uzun süredir arzulayıp da geliştiremediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız.

26 Temmuz Yengeç burcu yorumu

26 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. Toplumda ön plana çıkaracak işler planlayabiliyorsunuz. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. Bugün, özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemelisiniz. Patron ve üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeme geliyor.

26 Temmuz Aslan burcu yorumu

26 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün, yardımlaşma duygularınız yoğun seyrediyor. Yaratıcılığınız konusunda kendinize güveniyorsunuz. Çevrenize karşısında temkinli davranma konusunda haklı nedenleriniz olabilir. Sözlerinizin kuvvetli olduğu bir gün içindesiniz.

26 Temmuz Başak burcu yorumu

26 Temmuz Başak burcu yorumu

Karşınızdaki kişilerin yaklaşık olarak içini okuyorsunuz. Bugün, iç sesinizle baş başa kalmak isteseniz de, gireceğiniz topluluklarda garip bir çekimle kişileri çevrenize toplayacaksınız. Olayların sonuçlarından çekinmemelisiniz.

26 Temmuz Terazi burcu yorumu

26 Temmuz Terazi burcu yorumu

Bugün çalışmalarınızda estetik ve şehvetli yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Kazançlarınız konusunda tedbirli faydalanmak ve patavatsız sözler vermek istemiyorsunuz. Atacağınız her adımda enerjik dostlarınızın desteğini göreceksiniz.

26 Temmuz Akrep burcu yorumu

26 Temmuz Akrep burcu yorumu

Bugün, bedensel konularda ilginç araştırmalar içinde olacak ve özgürlüğünüzü kanıtlayacaksınız. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak yolculuklar söz konusu olacak. İkili ilişkilerinizde geleceğe karşın kararlar alabilirsiniz. Bugün yaşamı sorguluyorsunuz.

26 Temmuz Yay burcu yorumu

26 Temmuz Yay burcu yorumu

Bugün, bilhassa atacağınız adımlarınıza, ince hesaplarla yaklaşmanız güzel karşılanmayabilir. Ama bir takım konuların tekrar irdelenmesi için, yeni başlangıçları yapmak zorundasınız. Bugün girişimciliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmuyor, özel olmayı başarıyorsunuz.

26 Temmuz Oğlak burcu yorumu

26 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Beraberliğinizdeki karabulutlar dağıldı. Neşeniz ve mutluluğunuz, yaşamınızın her alanına yansımaya başladı. İlişkinizin daha da kalıcı olması, birbirinize vereceğiniz desteğe alt. Sosyal hayatınızdaki utangaçlık insanlarda şaşırma uyandırıyor. İnsanlarla bir arada almak için kendinizi zorlayın. İyi bir ekip çalışması meslek hayatınızda daha da sivrilmenize yol açacak. Maddesel açıdan önemli önlemler alabilirsiniz. Çabuk hareketleriniz, ayaklarınızda ani burkulma ve kramplara yol açabilir.

26 Temmuz Kova burcu yorumu

26 Temmuz Kova burcu yorumu

Bugün, başkalaşım rüzgarlarının estiği bir duygu boyutunda olacaksınız. Karşısında cinsle aranızda umulmayan gelişmeler olabilir. Yeni tanışacağınız kişilerin finans konuları ilginizi çekebilir. Şehvetli bağlarınızın; bedensel beklentilerinizle örtüşmesini karşılamak namına, başlangıçlar yerine getirmek istiyor ve ihtiyatlı davranıyorsunuz.

26 Temmuz Balık burcu yorumu

26 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün sizin için bir gün ve bastırılmış duygularınızı kontrol altına alabilirsiniz. Ama tek seferde yuları sertçe çekmeye çalışmayın. Hassasiyet ve destek bugünün en kayda değer unsurları. Daha sistematik ve ölçülü davrandıkça giriştiğiniz her işte daha başarılı olacaksınız. Kısmet sizden yana!

özel içeriğidir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here