spot_img

Berfin Özbek kimdir, kaç yaşında? Paylaş Benimle Berfin Özbek’in hayatı…

Berfin Özbek, Paylaş Benimle programında hikayesiyle yer aldı. TV8’de yayınlanan ve Gökhan Çınar’ın sunduğu programda birbirinden farklı hayat hikayeleri izleyiciyle buluşuyor. Peki lakin Berfin Özbek kimdir?

Gökhan Çınar sosyal ağ hesabından paylaştığı videoda ”Berfin bize pek fazla şey anlatıyorsun ancak… Yaşadığı şiddetten daha sonra tedavisine, hak arayışına, ses çıkartmaya, ses olmaya devam ederken Paylaş Benimle’de konuğumuz oldu. Bütün erkek annelerine, dünyadaki tüm annelere, annesine seslendi!” cümlelerini kullandı. 

Berfin Özbek kimdir?

Berfin Özbek, Hatay’da asitli hamle sonucu yüzünün bir bölümü yanmıştı. Berfin Özek’e asitli saldırıda bulunarak yüzünün bir bölümünün yanmasına ve sağ gözünü kaybetmesine neden olan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik 13 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.
 
DHA’da bulunan habere göre, duruşma çıkışında tanımlama yapan Berfin Özek, verilen cezanın çektiği acıların karşılığı olmadığını söyledi. Sanığa bahşedilen cezanın yetersiz olduğunu söyleyen Özek, “Beklediğimiz bir karar değil. Çektiğimiz acıların karşılığı bu değil. Sanığın cezaevinde çıkma ihmali var. Biz bu korkuyla nasıl yaşayacağız? Yasal mücadelemize devam edeceğiz. En ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum” dedi.
 

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here