spot_img

Bütün kadro! Kalp Yarası dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Yürek Yarası oyuncu kadrosu

Yapımını Işlem Film’in üstlendiği dizinin genel hikayesi, sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor. Peki ama Yürek Yarası dizisinin oyuncuları kim?

Yürek Yarası  Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Kalp Yarası oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Yürek Yarası Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Yürek Yarası dizisinin oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan,  Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel gibi isimler başrol olarak yer alıyor. Hem dizide Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Kameriye, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper de yer alıyor.

Kalp Yarası Ferit Sancakzede kimdir?

Ferit; Sancakzade ailesinin minik oğlu. Genç, yakışıklı, eli açık, nazik, tutkulu, potansiyelini başına gelen felaketlerle keşfedeceğimiz bir kişilik. Kabiliyetli ve umut vaat eden bir avukatken, ideallerinin üstüne gitmeyip aile şirketine gelmiş.

Kalp Yarası Ayşe Yılmaz kimdir?

Babası, annesinin aşkı uğruna malı, mülkü ve ailesini gerde bırakarak İstanbul’a göç etmiş Ayşe’nin. Babası, yaşamayı fazla seven, hayattan şımartma almayı haberdar olan ve haliyle biraz har vurup harman savuran bir adam. Ayşe’nin annesi dillere epope bir güzelliğe sahip kadınmış.

 

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here