spot_img

Oluversin Gari oyuncuları kimdir? Oluversin Gari nerede çekildi? Oluversin Gari konusu nedir?

Yapımcılığını Juli Sanat’ın, yönetmenliğini ise Hasan Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Gürvardar’ın kaleme aldığı, müziklerini Uzlaştırma Aryay’ın bestelediği ve oyuncu kadrosunda Birand Tunca, Aslıhan Malbora, Tuğba Melis Türk ve Halil İbrahim Kurunun yer aldığı Oluversin Gari TV’de ilk olarak yayınlanıyor. Peki ama Oluversin Gari nerede çekildi, oyuncuları kimler?

Oluversin Gari oyuncuları kimdir?

Oluversin Gari filminin oyuncuları arasında; Birand Tunca, Aslıhan Malbora, Tuba Melis Türk, Hilal İbrahim Kurum, Ali Rıza Tanyeli, Kıvanç Baran Arslan, Tuğçe Karabayır, Suat Sungur, Selehattin Taşdöğen, Hilmi Erdem, Orçun Kaptan, Nilgün Karababa yer alıyor.

Oluversin Gari nerede çekildi?

Oluversin Gari Muğla’da çekildi. Çekim mekanları, doğal ve tarihi güzellikleriyle uyarı çeken Oluversin Gari filminin çekimleri Muğla Milas’ta gerçekleştirildi.

Oluversin Gari konusu nedir?

Köyde yeni bir gün başlar. Seyyar Satıcı Sıdıka ve kızı Ayşe devreye girerler. Derya’nın Güney’e olan kızgınlığı geçmez. Güney bu konuyla ilgili imam Suphi’ye danışır ve hoca O’nu Deniz’e yönlendirir. Deniz ve Güney meslek birliği Derya’yı biraz yumuşatacaktır. bu vesileyle Seda aşkından vazgeçmez karavan satın alır, köye yerleşir ve Derya ile ilgili bilgiler toparlamaya başlar. Bu koşul köyde gülünç olaylar yaşanmasına sebep olur. Derya’nın Deniz için uzun süredir peşine düşüp takip ettiği doktor Güney’in yakın arkadaşıdır ve Türkiye’dedir. Geriye Deniz’i ameliyata ikna etmek kalır. Ve hastane süreci başlar. O sırada Derya hakkında araştırma yapan Seda, muhtarlıkta Sadri’nin yokluğundan faydalanıp manâlı bir dosya bulur. Dosyada Derya’nın Sadri’nin kızı olmadığı, evlatlık alındığı yazan. Seda hastaneye gelip Güney’e bu ailenin dolandırıcı olduğunu, Derya’nın Sadri’nin öz kızı olmadığını söyler, dosyayı gösterir ve hepsi şok olur…

 

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here