spot_img

Pazartesi akşamı hangi diziler var? Tüm kanalların Pazartesi dizileri 2021 yayınlama akışı!

Pazartesi günü dizilerine baktığımızda birbirinden öbür konulara sahip gösterişli diziler yer alıyor. Her dizinin kendine kadar kitlesi oluşmuş durumda. zaman zaman dizi beklentileri tercihleri de değiştiriyor oysa genelde ilk bölümden bu yana favori diziler izleyiciler göre emin oluyor. Peki, Pazartesi akşamı hangi kanalda hangi diziler var? İşte Pazartesi dizileri..

Pazartesi günleri hangi diziler var?

Pazartesi günü izleyicisiyle buluşan 5 dizi:

1.MAHREM TRT 1

2.KAHRAMAN BABAM SHOW TV

3.OLUVERSİN GARİ FOX TV

4.KOCAN DEK KONUŞ STAR TV

5.KALP YARASI ATV

6. AŞKIN TARİFİ KANAL D

Pazartesi dizilerinin konuları (YAZ DİZİLERİ ÖNCESİ)

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU

Özel Kuvvetler’den bölünme eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, gözü kara, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Dizide Burak Deniz (Maraşlı), Alina Boz ise (Mahur) karakterine yaşam vererek başrolü paylaşıyorlar. Dizinin oyuncu kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Duygusuz başarılı isimlerde yer alıyor.

5ffc2aa8bf214423c0540a2d

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİ KONUSU

Uyanış: Büyük Selçuklu Zihinsel Olarak Film imzalı, yönetmenliğini Emre Davetli’un yaptığı, senaryosu Serdar Özönalan ve Emre Misafir kadar kaleme alınan tarih ve kurgu türündeki televizyon dizisi. Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Melikşah’ın hayatını ele almaktadır.

5fcf7489d265a21e387ce669

2.ÇUKUR DİZİSİ KONUSU

İstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine tarafından kuralları vardır. Bu kurallardan bir adam başına de uyuşturucu yasağıdır. Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Ama oyuna yeni dâhil olan gruplar yasağı delmeye çalışırlar.

5fcf7489d265a21e387ce66b

3.YASAK ELMA DİZİSİ KONUSU

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün lakin hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı işyeri Alihan Taşdemir (Iftihar Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir meslek adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

5fcf74b4d265a21e387ce66d

4.SEFİRİN KIZI DİZİSİ KONUSU

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır. Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca uğraş ederler. Sonunda kız oğlana kaçar lakin tam kavuştukları gece Nare ansızın ortadan kaybolur. bir daha onu görebilen olmaz. Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ama sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür. Bir nikah gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, bütün dokuz sene daha sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Bir De bu nikah, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

5fcf74c7d265a21e387ce66f

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here