spot_img

Serpil Benay: Bundan Böyle küsüp gitmek yok

Yapımcı, müzik adamı Aykut Gürel ve iletişimci Bağımsızlık Aras’la bir araya gelen Serpil Benay, öncelikle single çıkarttığını belirterek, çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.

“Müziğe küsüp gitmek yok”

1982 yılında Köşk Gazinosunda Zeki Müren’in kadrosunda sahne alarak adını duyuran, başta Maksim Gazinosu elde etmek üzere çoğu mekanda solistlik yaparak, “gece kulüpleri kraliçesi” olarak adını neonlara yazdıran 1985’te çıkardığı birincil albümünün ardından sahnelerde olduğu değin başrol oyuncusu olarak 13 sinema filmi ile Yeşilçam’da da başarısını ispatlayan sonrasında Bodrum’da yaşamaya başlayan Serpil Benay, “Bundan sonra müziğe küsüp gitmek değil. Büyük hata yapmışım. Bu müthiş şarkıyı severek okudum umarım müzik severlerinde hoşuna gider. Meleklerim Sezen Aksu, Aykut Gürel ve Özgür Aras’a teşekkürler” diye duygularını dile getirdi.

Serpil Benay yeni projesi için Sefa Gürsoy’un objektiflerine pozlar verirken ve yıllar daha sonra Erkan Nas’ın kamerasının karşısına geçerek Sezen Aksu imzalı şarkısı için klip çekti.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here