spot_img

Yürek Yarası Ferit kimdir, kaç yaşında? Gökhan Alkan kaç yaşında? Gökhan Alkan evli mi?

Yürek Yarası dizisi oyuncuları merak ediliyor. Yürek Yarası dizisinde Ferit’e Gökhan Alkan yaşam veriyor. Gökhan Alkan’ın hayatıyla ilgili bilgiler haberimizde…

Yürek Yarası Ferit kimdir?

Ferit; Sancakzade ailesinin küçük oğlu. Genç, yakışıklı, eli bol, kibar, tutkulu, potansiyelini başına gelen felaketlerle keşfedeceğimiz bir karakter. Yetenekli ve umut taahhüt eden bir avukatken, ideallerinin üstüne gitmeyip aile şirketine gelmiş. Sancakzade Holding’in CEO’su. Sadece, holding dışında yöre insanına yardım amaçlı avukatlık yapıyor Atı Fırtına; üzerine titrediği, onun kıymetlisi. Ferit içindeki sevginin, şefkatin büyük bir kısmını paylaştığı Kasırga’dan böylece defalarca kıskanılır. Ilk Önce Hande’nin sonradan da etrafındaki diğer insanların başlıca hatası, Ferit’le Kasırga arasına girmeye çalışmalarıdır. Ayşe ile birlikte değişecek, aşkı tadacaktır.

Gökhan Alkan kimdir?

Yürek Yarası dizisinde Ferit’e yaşam veren Gökhan Alkan,8 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da doğan Türk oyuncudur.

Alkan, Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Mühendisliğinden mezun oldu. Oyunculuk eğitimini MSM Actor Studio’da aldı. Mezun olduktan daha sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda 2 sezon oynadı ve daha sonra bir grup arkadaşıyla kendi tiyatrosunu kurdu.

2016 yılında Güney Kore’de düzenlenen APAN (Asia Pasific Actors Network) Star Awards Özel Ödülü’nün sahibi oldu. “Kalp Atışı” adlı dizide başrolü paylaştığı Öykü Karayel ile birlikte 2017 yılında Altın Kelebek En İyi Dizi Çifti Ödülü’nün sahibi oldular.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here