spot_img

Apple iPhone 13 seri sıkıntı özelliği belli oldu

Teknoloji devi Apple, önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olmasına karşın, cihazlarında yeni teknolojiler ve modaya yerinde özellikler sunma konusunda beceriksiz kaldı. Cihazında 5G bağlantısını desteklemeye epeyce geç girdi. Seri yük teknolojisi laf konusu olduğunda diğer büyük akıllı telefon üreticilerinin hala ardındaki.

Oysa Cupertino merkezli teknoloji devi, önümüzdeki iPhone serisi için yük hızını artırmayı planlıyor gibi görünüyor. MyDrivers’tan gelen rapora kadar, Apple iPhone 13 serisi 25W seri yük desteğine sahip olabilir.

25W süratli şarj, birçok Android akıllı telefon üreticisinin sunduğu 65W seri çok miktar desteğiyle karşılaştırıldığında hala yeterli olmasa da, mevcut iPhone 12 serisinin sunduğu 20W şarjdan daha iyi.

Raporlara inanılırsa, yaklaşmakta olan Apple iPhone 13 serisi, altı çekirdekli tasarıma sahip yeni Apple A15 Bionic işlemci göre desteklenecek. Telefonların mevcut modele kıyasla daha gelişmiş ekranlar, geliştirilmiş kameralar ve daha ufak bir çentik ile gelmesi bekleniyor. Yaklaşan telefonlar için iki yeni renk seçeneği laf konusu: Sunset Gold ve Rose Gold. Lansman tarihi yaklaştıkça önümüzdeki haftalarda ve aylarda telefonlar hakkında daha artı veri edinmeyi umuyoruz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here