spot_img

Kazara Aşk dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Rastlantı Sonucu Aşk oyuncu kadrosu

Çekimleri sürekli Star’ın yeni dizisi Tesadüfen Aşk’ın tanıtımı yayınlandı. İzleyiciler Tesadüfen Aşk adlı yeni dizinin oyuncu kadrosunu merak ediyor. Koliba Film’in yapımına imza attığı dizinin yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. Peki lakin Tesadüfen Aşk dizisinin oyuncuları kim?

Rastlantı Sonucu Aşk  Oyuncu Kadrosu

Kazara Aşk  dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Kazara Aşk  oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Kazara Aşk  Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kazara Aşk’ın başrolünde, Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alıyor. Rastlantı Sonucu Aşk oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Mal Varlığı Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Hikaye Candanadam, Modern Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz yer alıyor.

Rastlantı Sonucu Aşk Civan Şeffaf kimdir?

Kazara Aşk Civan Transparan karakterine Ümit İbrahim Kantarcılar yaşam veriyor. 

10 Ekim 1987 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Ümit İbrahim Kantarcılar, tiyatro hayatına ilk olarak mektep tiyatrosunda başladı.

Sonrasında ise Antalya Belediye Tiyatrosu’nda oyunlar oynayan Ümit Kantarcılar Antalya Belediye Tiyatrosu’nda sahnelenen “Midirfillik” oyunuyla ödül aldı.

Kazara Aşk Şimal Karadeniz kimdir?

Tesadüfen Aşk dizisinde Şimal karakterine Suda Zülal Güler canlandırıyor. Artvin’li, gelenekçi bir ailenin güzeller güzeli kızı olan Şimal, çocukluğundan beri en büyük gerçek dışı olan seramik bölümünü kazandığında, babası, kızını başka bir şehre, bilhassa de İstanbul’a yollamak istemez. Ama Şimal birincil kez babasına karşısında çıkar ve üniversite okumak için İstanbul’a kazanç. Ailesinin, kendisiyle gurur duymasını, kararlarını onaylamasını ister. Hayattaki en büyük zaafı ise kendisini dünyaya getirirken ölen ve adını taşıdığı annesinin hatırasıdır. Tüm hayatını, ona ve babasına bedel elde etmek için adamaya söz vermiştir. Sözünde durur da… Ta ancak başına gelen, o görünmez kaza gününe değin. O gün Şimal ve ailesinin hayatında her şey değişecektir.

Rastlantı Sonucu Aşk Tahin Transparan kimdir?

Rastlantı Sonucu Aşk dizisinde Tahsin’i Uğur Çavuşoğlu canlandırıyor. Tahsin bey Gaziantep’de ancak yoksul çocukluk yıllarından sonra baba mesleğini alıp azmi ve çalışkanlığı tamamen büyük bir fabrikaya dönüştürmüştür. Yoktan var ettiği işi onun için en düşük ailesi değin önemlidir. Otoriter, ağırbaşlı bir adam olmasına karşın gerçekten yumuşak kalpli, babacan biridir. Geçmişine, köklerine sıkı sıkıya bağlıdır. Her ne dek artık emekliliğin tadını çıkarmak istediği yaşlara gelse de oğullarına işini itimat edecek değin güvenmiyordur. Civan’ı ve Okan’ı yola getirmek için en kısa zamanda bir çözüm üretmeli, oğullarına daha çok sorumluluk vererek, şirketi artık onlara devretmelidir… Pek bir yol bulmalıdır ki, keza adil olmalı, hem de Civan’ı işin başına getirmelidir.

Rastlantı Sonucu Aşk Neval Şeffaf kimdir?

Mal Varlığı Pandur’un canlandırdığı Neval karakteri dizide uyarı çekiyor. Gaziantep’li zengin, saygıdeğer bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Neval hanım, modern bir kadın olduğu kadar memleketine, onun adetlerine, göreneklerine sıkı sıkıya ast biridir. Ailesi ve kökeniyle gurur duyar, varlıklı ve başarılı bir ailesi olmasıyla övünmekten, hatta bunu azıcık görgüsüzlüğe vardırmaktan çekinmez. Başkalarının gözündeki saygınlığına fazla ağırlık verir. Bilhassa de memleketinden tanıdıklarının. En büyük hayali oğullarını Antep de yetişmiş, kendi görgüsüne sahip, iyi birer ev hanımını olabilecek birer kızla evlendirmektir.

Rastlantı Sonucu Aşk Okan Şeffaf kimdir?

Sadi Celil Cengiz’in canlandırdığı karakter izleyiciler tarafından merak edilecek. Saydam ailesinin büyük oğludur. Yakışıklı ve karizmatik abisinin gölgesinde büyümüştür. En büyük rakibi olarak abisi Civan’ı görür. Aralarındaki açığı kalıplamak için kesintisiz babasına yaranmaya çalışır. Babasının hoşuna gidecek şekilde yaşamak için büyük mücadele harcar. Hatta bunu böylece ileri götürmüştür ki Tahsin bey göre onaylanmak için gençliğini bile doya doya yaşamaz. Babası şirketi, gözünün tuttuğu biriyle evlenen oğluna vereceğini söylediğinde dünyalar onun olur. Bunu yerine geçmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Abisini seviyordur. Fakat aralarındaki rekabet onun için fazla önemlidir. İşe karşısında özel bir tutkusu yoktur. Onun amacı mevkii sahibi olmak ve başkalarının gözünde başarılı olmaktır.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here