spot_img

Kefaret dizisi bitiyor mu, niçin final yapıyor?

Başrollerinde Mert Fırat, Nurgül Yeşilçay ve Ege Kökenli gibi isimlerin yer aldığı Kefaret dizisinin takipçilerine kötü haber geldi. Projenin final fragmanı takipçilerinin beğenisine sunuldu.

KEFARET DİZİSİ BİTİYOR MU?

Final fragmanının yayınlanmasıyla birlikte 29 Temmuz 2021 Perşembe günü dizinin sona ereceği kesinleşmiş oldu. Dizi bu akşam son defa takipçilerinin aleyhinde olacak.

KEFARET NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Konuya ilişkin devlete ait bir açıklama gelmese de reyting sonuçlarının final kararında etkili olduğu düşünülüyor. Dizi önce yayın gününü Perşembe gününe kaydırmış fakat bu da tatmin edici olmamıştı. Beklenen haber geldi ve Perşembe günü dizinin sona ereceği belirtildi.

DİZİNİN KONUSU NE?

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş sene önce iki ufak çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni atama oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş sene içinde herşeyini kaybetti.

Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep’i terk etmedi. Sinan Zeynep’e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here