spot_img

Arkadaki Sokaklar Rıza Baba karakteri öldü mü, Zafer Ergin diziden ayrılacak mı?

Kanal D ekranlarının 10 yılı aşkın süredir zirvede yer alan fenomen dizisi Arkadaki Sokaklar Cuma akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. 10 sezonu aşkın süredir ekranda olan projede çoğu oyuncu isim katıldı ve bir bölümü diziden ayrıldı.

Sosyal medyada yer alan iddialarda Rıza Baba karakterinin de diziye veda edeceği bahis edildi.

ARKADAKI SOKAKLAR RIZA BABA KARAKTERİ ÖLDÜ MÜ, BAŞARI ERGİN DİZİDEN AYRILACAK MI?

Sosyal medyada yer alan iddialar hayali olarak biliniyor. Rıza Baba karakterinin diziden ayrılacağına karşın ne yapım şirketinden ne de başarılı oyuncu Başari Ergin’den bir yorumlama gelmedi. bu nedenle iddiaların gerçeği yansıtmadığı düşünülüyor.

BAŞARI ERGİN KİMDİR?

Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Sanat Tarihi Bölümü mezunudur. Ankara Deneme Sahnesi’nden yetişmiş, farklı alanlara yönlendirilmiş film ve dizilerde rol almıştır.

1970’li ve 1980’li yıllarda TRT televizyonunda yayımlanan öyle fazla tanıdık olmayan dizi ve sinema filmindeki meşhur aktörlerin Türkçe seslendirmesini gerçekleştirmiştir.

2003-2005 yılları aralarında yayımlanan Kurtlar Vadisi dizisindeki Mehmet Karahanlı rolüyle zirveye çıkmıştır. 2006 yılında Kanal D’de yayına başlayan ve hâlâ yayımlanmaya sürekli Arka Sokaklar adlı dizide önce başkomiser, 3. sezondan 9. sezona dek güvenlik amiri, 9. sezondan itibaren ise emniyet müdürü Rıza Aristokrat rolünü canlandırmaktadır.

Ergin, 10 Mayıs 2014’te Kim Milyoner Edinmek İster? isimli yarışma programının sunucusu olan Kenan Işık’ın rahatsızlığı nedeniyle konuk spiker olarak bir bölümlüğüne yarışmayı sunmuştur.

9 Ekim 2020’de yaptığı açıklamada 14 yıldır oynadığı Arkadaki Sokaklar dizisi hakkında “İnşallah 15 yıl daha devam ederiz. Yaptığınız işten hoşnut kalırsanız, seyirciyle irtibat hâlinde olabilirseniz, doğru yolda olduğunuzu tahmin edersiniz.” dedi

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here