spot_img

Eviniz ya da ofisiniz için kesintisiz kablosuz internet bağlantısı

Ürün, prize taktıktan sonra kısa bir kurulum doğru kullanıma hazırlanmış ışık halkası geliyor. Önce router’ınızdaki WPS tuşuna basıyorsunuz. Sonradan da 2 dakika içinde RE215’in üzerindeki WPS tuşuna basmalısınız. Tümü bu, kısa sürede eşleşme gerçekleşecektir. Eğer router’ınızda WPS tuşu değil ise, yazılım üzerinden de ayarlama yapabiliyorsunuz.

Basit kurulum ve ayarların özelleştirilmesi için Tether uygulamasını zeki telefonunuza bedava olarak indirebilirsiniz. bağlantı kurmak için herhangi bir router’ı veya access point’i kullanabileceğinizi belirtelim.

Evde ya da ofiste, çoğunlukla “ölü nokta” olarak nitelendirilen yerler olur. Bu bölgelerde kablosuz temas performansı düşüktür ve genellikle bağlantı kopmaları da çoğunlukla yaşanır.

İşte RE215, ölü bölgelerin ortadan kaldırılması ve anında her noktada güçlü kablosuz bağlantının sağlanabilmesi için kayda değer.

Ara Sıra balkona çıkar ve internet keyfi gerçekleştirmek istersiniz. Bazen de odadan odaya geçerek bir aile üyenize bir video kullanmak istersiniz ve bu yer değişimleri sırasında internette kopmalar yaşanabilir. Eğer RE215 gibi bir ürüne sahipseniz, işte bu kopmalar ortadan kalkıyor ve hız düşmelerinin önüne geçiliyor.Mesela, 2.4GHz bandtayken e-mail’lerinizi yoklama edebilir, büro dosyalarınızı düzenleyebilir, akıllı telefonunuz aracılığıyla arkadaşlarınızla sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

5GHz bandına geldiğimizde ise, daha artı performansa gereksinim duyan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mesela, akıllı televizyonunuz üzerinden 4K çözünürlüklü filmler izleyebilir, PC’nizden online oyunları peşine düşüp takip edebilir veya görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here