spot_img

1 Ağustos Pazar jurnal burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 1 Ağustos Pazar gününün günlük burç yorumları…

30 Temmuz Koç burcu yorumu

1 Ağustos Koç burcu yorumu

Çevrenizdeki değişmez düşünceli kişilerle çatışma yaşayabilirsiniz. Savunmanızı yaparken, sizinle aynı fikirde olmayan insanları eleştiriyorsunuz. Coşkularınızdaki artışları en yakın dostlarınızla paylaşma ihtiyacı içindesiniz ama onları çağırmak yerine aranmayı bekliyorsunuz.

30 Temmuz Boğa burcu yorumu

1 Ağustos Boğa burcu yorumu

Akıllı ve kavrayıcı zekanızı ön plana çıkarmayı bildiğiniz için, bugün de orijinal yönlerinizle arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Sıkıntıya gelemiyor ve kendi düşüncelerinizden taviz atamak istemiyorsunuz. Kişisel rahatlığınız fazla önemli olmasına rağmen, çevrenizin duygularını ön planda yetişmek isteyebilirsiniz.

30 Temmuz İkizler burcu yorumu

1 Ağustos İkizler burcu yorumu

Şehvetli ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler laf konusu olacak. Bugün, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle çoğu kişinin ilgisini çekmeyi başaracaksınız. Bugün yaşam konforunuzu besleyecek çalışmalara daha keskin bir şekilde yönelmelisiniz.

30 Temmuz Yengeç burcu yorumu

1 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Duygularınızı saklayarak çevrenize esrarengiz bir hava yaratıyorsunuz. Olayları derin bir şekilde algıladığınız için, sizi ikna etmeleri çok şiddet. İş arkadaşlarınızın tavır biçimlerinden farklı anlamlar çıkarmanızın tek nedeni, bugün bizzat güvensizlik taşımanız.

30 Temmuz Aslan burcu yorumu

1 Ağustos Aslan burcu yorumu

Kardeşlerle bağlarınızı kuvvetlendirme namına yapacağınız işbirlikleri olumlu netice verecek.Yakın ilişkilerinizde pozitif davrandığınız süre kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Bugün, iletişim konusunda epeyce şanlısınız.

30 Temmuz Başak burcu yorumu

1 Ağustos Başak burcu yorumu

Para kazanmayı seviyorsunuz. Size gelen teklifleri hemen ölçmek istiyor, lakin bütün bunları yaparken, bir takım şeyleri saklama ihtiyacı içindesiniz. Kendi gücünüzü ispat etmek ve isteklerinizin ilgi görmesi fazla hoşunuza gidiyor.

30 Temmuz Terazi burcu yorumu

1 Ağustos Terazi burcu yorumu

Hissi anlamda heyecanlandıran olayları sevdiğiniz için, aralıksız olayları üzerinize çekiyorsunuz. Ailenizin sorunlarının gündeme gelmesi laf konusu. Diğer konuları arkaya atarak odaklaşmanız gereken konuları iyi belirlemelisiniz.

30 Temmuz Akrep burcu yorumu

1 Ağustos Akrep burcu yorumu

Organizasyonlar ve işbirlikleri tartı kazanıyor. İdealist tavırlarınız başkalarına zıt gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. İlişkilerinizde gücünüzün farkındasınız ve olayları ayrı bir şekilde ele almayı biliyorsunuz.

30 Temmuz Yay burcu yorumu

1 Ağustos Yay burcu yorumu

Şehvetli ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler laf konusu olacak. Bugün, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaracaksınız. Bugün hayat konforunuzu besleyecek çalışmalara daha bariz bir şekilde yönelmelisiniz.

30 Temmuz Oğlak burcu yorumu

1 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Çevrenizde gözlemlediğiniz negatif örneklerden, aşka sorular çıkartıp bir yabancılaşma biçiminde etkilenmeniz gerekmiyor. Yaşadığınız ilişkiye daha da saygı duyma yolunu seçmelisiniz. Bugün işle ilgili birtakım sorunları çözümleyeceksiniz. Bu konuların bir kısmında telaş kararlar alma eğilimi, sizi beklemediğiniz sıkıntılara sokabilir. Aile büyüklerine karşısında sorumluluklarınızı ihmal ediyorsunuz. Özel sorunlarınız nedeniyle bu sorumluluklarınızı aksatmayın.

30 Temmuz Kova burcu yorumu

1 Ağustos Kova burcu yorumu

İdealleriniz çerçevesinde yaşan bir birey olarak, bugün içsel duygularınıza daha da yoğunlaşmalı ve kendinize özel davranmalısınız. Belirgin bir perspektif ile yorumlamanız gereken konuları atlayabilirsiniz. Aceleci tavırlarınız yüzünden önemli ayrıntıları görmezlikten geliyorsunuz. Beklemediğiniz problemler gündeme gelebilir.

30 Temmuz Balık burcu yorumu

1 Ağustos Balık burcu yorumu

Çevrenizdeki değişmez düşünceli kişilerle çatışma yaşayabilirsiniz. Savunmanızı yaparken, sizinle benzer fikirde olmayan insanları eleştiriyorsunuz. Coşkularınızdaki artışları en yakın dostlarınızla paylaşma ihtiyacı içindesiniz fakat onları seslenmek yerine aranmayı bekliyorsunuz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here