spot_img

Kırmızı halıda kostümler dek saç stilleri de uyarı çekiyor

Pandeminin etkisinin hissedildiği 74. Cannes Film Festivali’nde, kırmızı halıda yürüyenlerin sayısı önceki yıllara göre azdı. Bu duruma karşın kırmızı halı stilleri son derece görkemliydi. Ünlülerin becerikli ve gözü kara kostümlerini tamamlayan saç stilleri de her zamanki gibi konuşulmaya değerdi. Saç Stilistleri Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, “Kırmızı halıda yürüyen kadınlar herzamanki topuz modellerinden vazgeçemiyor. Topuz haricen bu yıl, tercihini doğallıktan yandan kullananları da görüyoruz. Kırmızı halının saç stilleri, nikah sezonunun açıldığı bu mevsimde kadınlara ilham oluyor” diyerek kırmızı halının saç stillerini yorumladı.

“Ortadan ayrılan saçlarla defalarca şık görünün”

Nostaljik aynı zamanda çağdaş görünen, ortadan ayrılıp kulak ardından sabitlenen saçların son yıllarda her tarafta popüler olduğunu söyleyen Ali Subaşı, “Ortadan ayrılıp kulak gerisinde sabitlenerek omuzlardan aşağı dökülen saçlar, kırmızı halıda yürüyen yıldızların ilk tercihleri arasında. Uzun, kısa, düz ya da kıvırcık, her saç şekline uygun bu modelle defalarca şık bir görünüş yakalayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Kırmızı halıda çabasız ve doğal saçlar

Jurnal hayatta vazgeçilmeyen doğal bukleler kırmızı halıda da sık sık yer alıyor. Erkan Uzelli, “Son yıllarda, her alanda doğallığa dönüş söz konusu. Bu tabiilik saçlara da yansıyor. Kırmızı halıda da çabasız, doğal saçları daha çok göreceğiz” dedi.

Çağdaş ve minimalist bir görünüm

Modern ve minimalist topuzlar Cannes güzellik stillerinin en fazla öne meydana çıkan detaylarından. Dağınık, sıkı, düşük, tepeden topuzların gece gündüz ayrım etmeden tercih edilebileceğini söyleyen saç stilisti Ali Subaşı, “Kırmızı halıda gördüğümüz topuz modellerini, arkadaşlarınızla akşam yemeği yerken, nişana veya mezuniyete giderken, kısacası her etkinlik için tercih edebilirsiniz. Yıldızların kırmızı halı tercihleri, evde iki dakikada üretilmiş gibi görünen fakat bununla birlikte çok şık ve minimalist bir stile sahip saç modellerinin jurnal hayatta kullanılabileceğini kanıtlıyor” biçiminde konuştu.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here