spot_img

2 Ağustos Pazartesi jurnal burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 2 Ağustos Pazartesi gününün jurnal burç yorumları…

30 Temmuz Koç burcu yorumu

2 Ağustos Koç burcu yorumu

Maddesel konularda ailenizin kadınlarının etkisinde kalacağınız ve onların isteklerine yer vereceğiniz bir gün. Ani kararlar vermeden önce telaş etmemelisiniz. Sınırlarınızın üstünde yükümlülük alıyor ve sonra da kapasitenizin üzerinde niyetlenmek zorunda kalıyorsunuz.

30 Temmuz Boğa burcu yorumu

2 Ağustos Boğa burcu yorumu

Motivasyon gücünüz oldukça yerinde. Ay’ın bulunduğu konum; aşk ilişkilerinizde bir takım yeniliklere neden olmasına karşın, duygusal bağlarınızın kuvvetli olması yüzünden, böylece pozitif etkilenmeyeceksiniz. Onunla bir çok aktiviteye imza atabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız.

30 Temmuz İkizler burcu yorumu

2 Ağustos İkizler burcu yorumu

Fiziksel konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak, kısa sürede isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Bazı alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına müsade verdiğiniz müddetçe, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ani değişimlere hazır olmalısınız.

30 Temmuz Yengeç burcu yorumu

2 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Bugün, dostlarınızla mantıklı ve dürüst iletişim içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri sizin için motivasyon oluyor. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladıkları sorunları olabilir. Onlara yardım etmek için, gerekli araştırmaları yapmalısınız. Sizin desteğiniz onlara baskı verecektir.

30 Temmuz Aslan burcu yorumu

2 Ağustos Aslan burcu yorumu

Yeteneklerinizi ispat etmek zorunda değilsiniz. Kapasitenizin üzerinde performans göstererek, finansal konularınızın üstesinden ulaşmak istiyorsunuz. Gizli yatırımlar söz konusu. Sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz.

30 Temmuz Başak burcu yorumu

2 Ağustos Başak burcu yorumu

Bugün, ruhsal anlamda sezgileriniz fazla yüksek. Koşullarınızı bitmiş yapılandırmak isteyebilirsiniz. Allah Vergisi kederli yapınızı biraz olsun esnetmeye çalışmıyorsunuz. Etrafınıza karşı esrarengiz davranmaktan vazgeçmelisiniz.

30 Temmuz Terazi burcu yorumu

2 Ağustos Terazi burcu yorumu

Her olayın ardından ayrı bir açıklama aramanız, konulara ayrı bir akıl tarzıyla yaklaşmanızdan ileri geliyor. Planlarınıza kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz. Başarıyı karşılamak için zorunlu şartları kendiniz belirlemelisiniz.

30 Temmuz Akrep burcu yorumu

2 Ağustos Akrep burcu yorumu

Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve müşterek araştırmalar içine gireceksiniz. Amaçlarınıza yerinde kişilerle görüştüğünüz vakit, kendinizi çok daha mutlu hissediyorsunuz. Paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.

30 Temmuz Yay burcu yorumu

2 Ağustos Yay burcu yorumu

Eski dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Önünüze ayrı fırsatların çıkmasıyla süregelen ilişkileri olanlar için, sürpriz gelişmeler olabilir. İlişkilerinin başında olanlar için, aleyhinde tarafın ani hafıza değişimlerine karşı temkinli ve tedbirli olmalıdırlar.

30 Temmuz Oğlak burcu yorumu

2 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Kırıcı davranışlarınız hoşlandığınız kişiyi sizden uzaklaştırıyor. Daha ılımlı ve iyi huylu tutumunuz onu ve öteki arkadaşlarınızı mutlu edecek. Kişilerin sorunlara karşın düşüncelerini ciddiye almamanız, onları sizden soğutuyor. İş hayatınızda ileriyi görerek yaptığınız yatırımlar amirlerinizin gözünden kaçmıyor. Paraya önem vermediğiniz için harcamalarda aşırıya kaçabiliyorsunuz. Endişe ve kuruntulardan uzak kalmaya ve pozitif kritik etmemeye çalışın.

30 Temmuz Kova burcu yorumu

2 Ağustos Kova burcu yorumu

Acele düşünmeniz gereken konular varken, olayların kökünde aksayan yönlerin, araştırmasına giriyorsunuz. Hedeflerinizi saptırmak istemediğiniz muhakkak. Bugün Ay’ın konumu, isteklerinize ısrarcı bir tutumla yaklaşacağınızı gösteriyor. Planlarınızı süratli bir şekilde gözden geçirin ve size sunulacak fırsatları olumlu bir şekilde değerlendirin.

30 Temmuz Balık burcu yorumu

2 Ağustos Balık burcu yorumu

Fiziki konularda ailenizin kadınlarının etkisinde kalacağınız ve onların isteklerine yer vereceğiniz bir gün. Ani kararlar vermeden önce telaş etmemelisiniz. Sınırlarınızın üzerinde mesuliyet alıyor ve sonradan da kapasitenizin üzerinde hedeflemek zorunda kalıyorsunuz.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here