spot_img

Can Yaman’ın paylaşımı tepki topladı

Başrolünde yer aldığı ‘Sandokan’ adlı dizinin çekimleri için İtalya’da bulunan Can Yaman, geçtiğimiz haftalarda Türkiye ziyaretinin arkasında tatiline orada devam ediyor. Instagram’da 8,5 milyon takipçisi bulunan Yaman, konakladığı otelde verdiği pozları sosyal ağ hesabından yayınladı. Ama 31 yaşındaki oyuncunun, denize karşı jakuzi keyfi yaptığı ve kaslı vücudunu sergilediği pozları tepki çekti.

“En azından ihtiyaç listesi paylaş”

Bazı takipçileri, Can Yaman’ın Türkiye’de aynı zamanlı başlayan ve devamlı orman yangınlarına yönelik paylaşımda bulunmamasını eleştirdi. Tepki gösteren isimler arasında Yaman’ın meslektaşı Tolga Güleç de vardı.

Güleç, sosyal medya hesabından isim vermeden şu ifadeleri kullandı: “Milyon takipçi yapmış vasıfsız kardeşim… Sana diyorum, yahu kime olacak! Herkesin içinde isim vermeyeyim şu anda, daha sonra salarsın üstüme 12-13 yaşındaki fanlarını. Bir katkın olsun şu dünyaya! Kardeş aralıksız olarak Instagram’da üstü çıplak fotoğraflarını paylaşıp etkileşim kasacağına, yapsana 2 paylaşım! En azından gereksinim listesi paylaş! Paylaş bir şey paylaş… Hazır en yakışıklı sensin, en iyi beden sende hazır. Ne olur?”

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here