spot_img

3 Ağustos Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 3 Ağustos Salı gününün günlük burç yorumları…

30 Temmuz Koç burcu yorumu

3 Ağustos Koç burcu yorumu

Hedefleriniz konusunda sır saptamak istemeyeceğiniz bir gün. Kendinizi yalnız hissediyor olmanızın tek nedeni, değerinizin anlaşılmaması ve isteklerinizdeki aşırı yoğunluk. Partnerinizden yardım sağlayabileceğinizi unutmayın ve ona aleyhinde daha net olun.

30 Temmuz Boğa burcu yorumu

3 Ağustos Boğa burcu yorumu

Çevrenizle hoş paslaşmalar içindesiniz. Bir Takım olaylar karşı tedbir almayı hiç düşünmeden olaylara basit bir şekilde sahip çıkabiliyorsunuz. Bugün, düşüncelerinden ayrıcalık vermeyen, her konuda fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışan bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz.

30 Temmuz İkizler burcu yorumu

3 Ağustos İkizler burcu yorumu

Kendiniz her zamankinden farklı hissediyorsunuz. Ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşamazken, hâlâ kendinizi bir yerlere ait gibi hissetmeniz, sizin hatanız. Ay’ın bulunduğu konum, ruhunuzda fırtınalar yaratıyor ve dinginlik savaşları veriyorsunuz.

30 Temmuz Yengeç burcu yorumu

3 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Yaptığınız planları gözden geçirmeden yaşama uygulamayın. Bilhassa size verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda tereddütlerinizde haklı çıkmak istemiyorsanız, araştırmanızı azıcık daha derinleştirmelisiniz.

30 Temmuz Aslan burcu yorumu

3 Ağustos Aslan burcu yorumu

Bugün birçok aktiviteye partnerinizle birlikte katılmak isteyeceksiniz. Yaratıcılığınızı ve maddi gücünüzü onunla paylaşmaktan memnun olacaksınız. Manalı olayları paylaşmak için her türlü şartların uygun olduğu bir gün.

30 Temmuz Başak burcu yorumu

3 Ağustos Başak burcu yorumu

Bugün, alışveriş isteğinizde artış gözleniyor Partnerinizden de bu konuda takviye bekliyorsunuz. Müşterek çalışmalarda temiz kalpli yaklaşımların söz konusu olduğu bir gün. Yaşam kalitenizde çıtayı yükselirken, dostlarınızın katkılarını unutmayın.

30 Temmuz Terazi burcu yorumu

3 Ağustos Terazi burcu yorumu

Özgür duygularınızın keskin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Bugün baskı birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte, organize çalışmalar içinde bulunacak ve kazançlı çıkacaksınız.

30 Temmuz Akrep burcu yorumu

3 Ağustos Akrep burcu yorumu

Ketum davranışlarınız altında sıcacık planların ve kayda değer konuların olduğunu çevrenizden saklamayı ve sorumlulukları tek başına yüklenmeyi seviyorsunuz. İkili ilişkilerinizde karşısında tarafın şartlarını kendi düşüncelerinizle birleştirme isteyebilirsiniz.

30 Temmuz Yay burcu yorumu

3 Ağustos Yay burcu yorumu

Yoğun duygular içinde olsanız bile pratik yönünüzü ön plana çıkararak, isteklerinizi arka plana atmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Bugün, hırslarınızı göstermek istemeyecek, rasyonel davranışlarınızla çevrenize olumlu yaklaşacaksınız.

30 Temmuz Oğlak burcu yorumu

3 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Bugün arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız bir toplantıda yaratıcılığınızla her zamankinden daha pozitif uyarı çekeceksiniz. Küçücük bir eleştiri bile sizi çileden çıkartmaya yetiyor. Sevdiğinizi bu yüzden fazla üzüyorsunuz. Kendinizi affettirmeye çalışmalısınız. Para sorunları yaşamasanız da, bu konudaki bazı dengesiz harcamalar yakında sizi sıkıntıya sokabilir.

30 Temmuz Kova burcu yorumu

3 Ağustos Kova burcu yorumu

İlginç kişiler ilginizi çekiyor. Bugün, zorlama ve duygusallıktan yanasınız. Her iki duygunun zıtlaşmasını hissederken öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle us paylaşımı içinde olsanız bile, aynı dili konuşmamanız, tartışma yaratabilir. İkileme neden olabilecek durumlara karşısında hazırlıklı olun.

30 Temmuz Balık burcu yorumu

3 Ağustos Balık burcu yorumu

Hedefleriniz konusunda sır vermek istemeyeceğiniz bir gün. Kendinizi yalnız hissediyor olmanızın tek nedeni, değerinizin anlaşılmaması ve isteklerinizdeki fazla aşırılık. Partnerinizden takviye sağlayabileceğinizi unutmayın ve ona aleyhinde daha net olun.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here