spot_img

Aşk ve mutluluğun 20 sırrı

YAKLAŞIK OLARAK 1.5 yıldır Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbir ve kısıtlamalar evlerde daha fazla süre geçirmeye sebep oldu. Bu süreçte bilhassa çalışan kadınlar online görüşmeler ile meslek hayatlarına devam ettiler. Jurnal rutinleri bozulan kadınların birçok kendilerini iyi hissetmek için medikal estetik uygulamalarına daha pozitif talep gösterdi. 

Güzellik Danışmanı Şebnem Demir, “Eski dönemlerde çoğunlukla ünlülerin tercih ettiği medikal işlemleri artık cümbür cemaat yaptırabiliyor. Beyaz yakalılar, öğretmenler, bankacılar online görüşmelerde fazla daha iyi hissetmek için bu uygulamalara yönlendiler. Bilhassa botoks, dolgu ve lifting işlemleri ön planda.

Botoks, dolgu ve lifting yüzde 40 artma gösterdi

Kovid-19 öncesindeki operasyon ve başvuru formu sayılarımızla şimdiyi karşılaştırdığımız ciddi bir artma söz konusu. Geçtiğimiz sene mart ayında kapanmayla birlikte sağlığımız için biz de kliniğimizi kapatmıştık. Fakat bu yıl ortalama olarak yüzde 40 botoks, dolgu ve lifting (gençleşme) işlemlerimizde çoğaltma söz konusu. Pandemi döneminde hayatın kısalığı ve yaşadığımız kişisel farkındalıkla insanların kendine yönelmeleri dolayısıyla bakım ihtiyaçları arttı. Pandemi süreci düşüncelerin eyleme dönüşmesini sağladı” diye konuştu.

 

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here