spot_img

Aşk ve mutluluğun 20 sırrı

Deniz ve güneş cildin nem ihtiyacını artırır

Deniz ve güneş cildin nem ihtiyacını artırır

Kış aylarının cildimiz üzerinde bıraktığı en bariz etkilerden biri cilt kuruluğudur. Cildimizin jurnal nem ihtiyacını karşılamamız ayrıca sağlıklı bir cilt hem de yaşlanma belirtilerini geciktirmek için zorunlu.

Cilt tipinize yerinde bir nemlendirici seçerek cildinizi jurnal olarak nemlendirin. Ancak cildin bilhassa yaz aylarında maruz kaldığı deniz ve güneş, derinin nem ihtiyacını artırabilir.

Milano Gençlik İksiri cildi içten nemlendiriyor

Milano Gençlik İksiri cildi içten nemlendiriyor

O yüzden cildi içten de nemlendirmemiz gerekir. Bunun için Milano Gençlik İksiri uygulaması kullanılabilir. Bu dilekçe cildin nemini düzenleyen çoğu madde, vitaminler ve antioksidanlar taşıyan bir kokteyldir.

Milano Gençlik İksiri, cilde canlılık, nem ve esneklik kazandırarak, doku onarımı ile cildin yenilenmesine katkıda bulunur. İnce kırışıklıkların giderilmesi ve lekelerin açılmasına da imkan sağlar.

Milano Gençlik İksiri, cildin bütün ihtiyaçlarını karşılamak namına özel olarak oluşturulmuş yenilikçi bir mezokokteyldir. Geniş kokteyl içeriği baştan sona cildin doğal, parlak ve kırışıksız bir görünüme sahip olmasını sağlarken antioksidan içerikleriyle de uzun süreli bir etki gösterir. Yaşlanma karşıtı efekt istenen her bölgede güvenle kullanılabilir.

Endikasyonları arasında yüz bölgesinde buruşukluk tedavisi, orta yüze hacim verme ve sıkılaşma etkisi, boyun ve dekolte gençleştirme ve kırışıklık tedavisi, cilt kalitesi artırma, son derece kuru deri tedavisi, gerilmiş ve hasarlı deri tedavisi sayılabilir.

İçeriğinde Hyalüronik asit, gliserol, peptitler, aminoasitler, vitaminler, lipoik asit, süperoksitdismutaz vardır. 15 günde bir, birbirini takip eden 4 seans uygulama önerilir. Doğal ve kırışıksız bir cilt görünümü için Milano Gençlik İksiri size asistan olabilir.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here