spot_img

Cinsel ilişkinin daha uzun sürmesi için yapabileceğiniz 9 şey

1. Pirinç maskesine başvuruyorlar

1. Pirinç maskesine başvuruyorlar

Beyaz ve pürüzsüz bir cilt, Koreli kadınlar için üst sınıfa ait olmanın bir işaretidir çünkü alt sınıflardan olanlar kavurucu güneşin aşağıda niyetlenmek zorunda kaldıkları için ciltleri koyu renkteydi.

Olur Ya de bu yüzden Kore’de sadece yüze değil, tüm vücuda uygulanan bir pirinç ve yağ maskesi buluş ettiler.

2. Ağız germe egzersizleri yapıyorlar

2. Ağız germe egzersizleri yapıyorlar

Koreli kadınlar kırışıklıklardan kurtulmanın, kan dolaşımını iyileştirmenin ve hatta deri tonunu aydınlatmanın fazla benzersiz bir yolu olduğunu keşfetti. Günde birkaç kez “AEIOU” derseniz bu 3 sorun kısa sürede çözülebilir.

3. Misel suyu yerine hidrofilik yağ kullanıyorlar

3. Misel suyu yerine hidrofilik yağ kullanıyorlar

Temizleme yağlarının yardımıyla misel suyunun bile temizleyemediği kirleri temizleyebilirsiniz. Ama istenen sonucu almak için uymanız gereken bir kaide vardır: Bu yağı haftada 2-3 kere kullanmalısınız.

4. Güzellik ürünlerini kullanmadan önce buzdolabına koyuyorlar

4. Çekicilik ürünlerini kullanmadan önce buzdolabına koyuyorlar

Kırışıklıkların görünümünü rahatlatmak, yüzü daha gergin gösterebilmek için Koreli kadınlar kullandıkları maskeleri ve kremleri bir zaman buzdolabında bekletirler. sonradan buzdolabından çıkardıkları ürünleri nezaketle ciltlerine hafifçe kompres yaparak uygularlar.

5. Pirinç suyuyla yüzlerini yıkıyorlar

5. Pirinç suyuyla yüzlerini yıkıyorlar

Koreli kadınlar, pirinci haşladıktan sonradan kalan suyu kozmetik amaçlı kullanmanın bir yolunu buldular. Pirinç suyunun gençleştirdiğine ve cildi zararlı güneş ışınlarından koruduğunu da söylüyorlar.

6. Salyangoz salgısı içeren güzellik ürünleri kullanıyorlar

6. Salyangoz salgısı taşıyan çekicilik ürünleri kullanıyorlar

Salyangoz salgısı Koreli kadınlar için kayda değer bir gençlik koruma formülüdür. Cildi iyileştirir, pigmentasyonla savaşır ve kolajen seviyelerini artırır. Bu ürünler iyi bir nemlendirici ve onarıcı özelliklere sahip oldukları için Kore dışarıya o kadar fazla ülkede rağbet görüyorlar.

7. Fondötenlerine yağ ekliyorlar

7. Fondötenlerine yağ ekliyorlar

Koreli kadınlar da kuru deri sorununa çözüm buldu. Fiyatı Yüksek profesyonel ürünlere para tüketmek yerine fondötenlerine en sevdikleri yüz yağı ya da serumundan bir damla eklemeleri yeterlidir.

8. Her zaman yanlarında güneş kremi ve bir şişe termal su taşıyorlar

8. defalarca yanlarında güneş kremi ve bir şişe termal su taşıyorlar

Herhangi bir Koreli kadının çantasındaki en önemli eşya güneş kremidir. Bunun yanına dahası termal su eklenir. Güneş kremi cildin lekesiz kalmasına muavin olur, termal su ise cildi nemlendirir ve makyajın taze kalmasına katkı maddesi sunar.

9. Her gün yüz masajı yapıyorlar

9. Her gün yüz masajı yapıyorlar

Masaj, cildi daha uzun süre genç yakalamak için önemli bir araçtır. Bunun en basit yollarından biri de sıcak suya batırılmış bir bez ile yüze yuvarlak hareketler yapmaktır. Böylelikle cildin elastikiyetini yaşlılığa değin koruma altına alırlar.

10- 4-2-4 sistemini uyguluyorlar

10- 4-2-4 sistemini uyguluyorlar

Asyalı kadınların onları hakiki güzelliğe kavuşturan kolay bir tüyosu var. Kadınlar jurnal yüz temizleme prosedürleri 4-2-4 sistemine tarafından yapıyorlar. Ilk Olarak 4 dakika her tarafında yağ bazlı bir arıtıcı ile cildine masaj yapıyorlar.

Cildi arındırdıktan sonradan 2 dakika baştan başa bir arıtma köpüğü ile kalıntıları ve fazlalıkları arındırmak için masaj yaparak temizliyorlar.

daha sonra 4 dakika her tarafında cildini su ile yıkıyorlar. Bunun 2 dakikasını ılık suyla, 2 dakikasını da da soğuk suyla yapıyorlar. İşlem toplam 10 dakika sürüyor.

Merak Edilenler

Keşfet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here